پرسپولیس نیوز : هوادار آسیب‌دیده پرسپولیس گفت:‌ اگر بخواهم به فیفا شکایت کنم دمار از روزگار باشگاه سپاهان در می‌آورند چرا که فیفا با کسی شوخی ندارد اما در ایران همه چیز با کدخدامنشی حل می‌شود.

بعد از پایان دیدار تیم‌های سپاهان و پرسپولیس در نیمه نهایی جام‌حذفی درگیری‌ها و حواشی زیادی به وجود آمد که شاید نمونه آن را در فوتبال ایران کمتر دیده بودیم. از آتش زدن اتومبیل عکاس و تا حمله با زنجیر و تسمه به هواداران باعث شد تا چهارشنبه سیاه فوتبال ایران را در اصفهان مشاهده کنیم.

فرشید آقابالازاده هوادار پرسپولیس  که در این اتفاقات از ناحیه چشم به شدت آسیب دیده در خصوص اتفاقات رخ‌داده گفت:‌ من برای تماشای بازی از آمستردام به ایران آمدم تا هم نیمه‌نهایی جام حذفی را در اصفهان ببینم و هم اینکه بازی فینال را از نزدیک تماشا کنم. من یک دختر سه ساله دارم و با دوستانم برای تماشای بازی به اصفهان رفتیم تا بازی را ببینیم هر چند که در همان ابتدای ورود، ما را کتک زدند. بعد هم که بازی شروع شد و در لحظات آخر پرسپولیس به گل رسید و ما هم از این برد خوشحال شدیم.

وی ادامه داد: تونل اصلی برای خروج هواداران سپاهانی بود و تونل سمت راست برای هواداران پرسپولیس در نظر گرفته شده بود و مشخص بود که هر کسی که از تونل‌های سمت راست می‌آید هوادار پرسپولیس است. این مسئله باعث می‌شد که هر کسی که از تونل سمت راست می‌آمد را کتک می‌زدند. حدود نزدیک به ۲۰ نفر ما را دوره کردند و به بدترین شکل ما را کتک زدند. در این شرایط من سرم را گرفته بودم تا ضربه‌ای به سر من برخورد نکند، اما یک فرد از خدا بی‌خبر با سنگ به چشم من کوبید و دیگر نفهمیدم چه شد. الان پزشکان به من گفته‌اند که امکان بینایی چشم من فقط ۵ درصد است.

این هوادار فوتبال درباره اینکه پزشکان معالج به او چه گفته‌اند افزود: پزشکان می‌گویند چشمم شانس زیادی برای دیدن ندارد اما ابتدا باید خونی که در چشم من جمع شده پاک شود و بعد اقدامات صورت بگیرد.

وی در واکنش به اظهارات مسعود تابش مدیرعامل باشگاه سپاهان در خصوص اتفاقات رخ‌داده در ورزشگاه نقش جهان افزود: تا جایی که عقل من می‌رسد وقتی باشگاهی اسم فرهنگی ـ‌ ورزشی دارد باید تمهیدات مناسبی انجام دهد. مگر در بازی پرسپولیس و سپاهان در تهران هواداران سپاهان را در ورزشگاه نگه نداشتند تا ابتدا پرسپولیسی‌ها بروند؟‌خب در اصفهان هم هواداران پرسپولیس را در ورزشگاه نگه می‌داشتند تا سپاهانی‌ها بروند و شاهد این اتفاقات نباشیم. فقط من کتک نخوردم بلکه خیلی‌های دیگر را هم با زنجیر و تسمه مورد ضرب و شتم قرار گرفتند. ما که داعشی نیستیم که با ما این برخوردها انجام شد. این مسائل بی‌انصافی است. اگر پنالتی سپاهان گل می‌شد، آیا باز هم این رفتارها انجام می‌شد؟ خودشان گل نزدند و گناه ما در این میان چیست؟‌ چه کسی الان جواب من را می‌دهد؟ چه کسی جواب دختر سه ساله من را می‌دهد؟ بچه من چه گناهی دارد؟ آقای تابش که حرف از فرهنگ‌سازی می‌زند همان کسی است که می‌خواست تیمش را بعد از اخراج بازیکنش از زمین بیرون بکشد. او فکر نمی‌کند که همین کارها باعث تشنج روی سکوهای ورزشگاه می‌شود؟ او چطور مدیری است که اینگونه مدیریت می‌کند؟‌ او با این اقدامات کاری کرد که هواداران ناراحتی‌شان را سر ما خالی کردند و به ماشین‌ها آسیب رساندند.

وی تصریح کرد:‌ جان آدم‌ها مگر مهم نیست؟ من سه جام جهانی را از نزدیک دیدم و تا به حال اتفاقاتی که در اصفهان رخ داد را در عمرم ندیدم. اکثر بازی‌های پرسپولیس را در خارج از کشور تماشا کردم. پرسپولیسی‌ها من را می‌شناسند و الان هم عباس اسماعیل بیگی مدیر کانون هواداران پرسپولیس جویای حال من است. در خیلی از کشورها فوتبال دیدم، در آفریقای جنوبی یا برزیل اسلحه می‌کشیدند و می‌گفتند جیبت را خالی کن و وقتی هر چه در جیب داشتیم می‌دادیم دیگر کاری به ما نداشتند و می‌رفتند. اما اتفاقات اصفهان را هیچ کجای دنیا ندیدم.

این هوادار فوتبال که آسیب جدی هم دیده در پایان افزود: اگر بخواهم به فیفا شکایت کنم دمار از روزگار باشگاه سپاهان در می‌آورند چرا که فیفا با کسی شوخی ندارد. اما در ایران همه چیز با کدخدامنشی حل می‌شود. باور کنید در انگلستان هم هولیگان‌ها هم کاری که در اصفهان با ما کردند را با دشمنانشان نمی‌کنند.

 

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)