مربی اسبق پرسپولیس واکنش تندی نسبت به صحبت‌های اخیر قلیچ از خود نشان داد.

در زمان سرمربیگری علی پروین در تیم فوتبال پرسپولیس پرویز کماسی هم به عنوان یکی از دستیاران او در امر مربی بدنساز فعالیت می‌کرد اما به تازگی انتشار مصاحبه‌ای از وحید قلیچ درباره رفتار نامناسب با مهدی هاشمی‌نسب با کماسی باعث ناراحتی او شده است.

ماجرا از این قرار است بنا به گفته وحید قلیچ در زمان حضور پرسپولیس در جام باشگاه‌های آسیا مهدی هاشمی‌نسب یک رفتار توهین‌آمیزی با کماسی انجام داده و همین موضوع واکنش او را در برداشته است.

پرویز کماسی مربی اسبق باشگاه پرسپولیس در گفت‌وگو با آنا، در واکنش به صحبت های اخیر وحید قلیچ گفت: اصلا هیچ اتفاقی رخ نداده است زیرا خود من هاشمی‌نسب را پیش حضور در پرسپولیس و زمانی که در تیم پارس خودرو بازی می‌کرد می‌شناختم.

او ادامه داد: ما مقابل تیم پارس خودرو بازی داشتیم و هاشمی‌نسب از ناحیه سر دچار مصدومیت شد و برای همین هم همراه با ناصر ابراهیمی به عیادت او رفتیم. حتی وی پیش من در مجموعه ورزشی باشگاه انقلاب تمرین می‌کرد. پسر خوب و باشخصیتی است و تا الان بدی از او مشاهده نکرده‌ام.

مربی اسبق بدنساز باشگاه پرسپولیس در پایان گفت: این حرف‌هایی که راجع به من زده شده صحت ندارد. نه تنها هاشمی‌نسب بلکه هیچ بازیکن دیگری نسبت به من شوخی زننده‌ای نداشته و چنین چیزی را به یاد ندارم. چنین چیزی صحت ندارد و برایم جای سوال است که چرا باید چنین موضوعاتی به زبان آورده شود.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)