پرسپولیس نیوز :  دروازه‌بان خارجی پرسپولیس واکنش جالبی نسبت به تشویق هواداران این تیم از خود نشان داد.

 دیدار پرسپولیس – فولاد خوزستان در حالی قرار است از ساعت 17:10 امروز (جمعه) در ورزشگاه آزادی آغاز شود که از یک ساعت مانده به آغاز این مسابقه حدود 10 هزار تماشاگر خود را به ورزشگاه رسانده بودند تا از نزدیک دیدار تیم محبوب‌شان را تماشا کنند.

* طرح رایگان شدن تماشای دیدار پرسپولیس در طبقه دوم ورزشگاه آزادی باز هم مؤثر واقع شد و هواداران پرسپولیس در عصر روز جمعه استقبال خوبی از دیدار تیم‌شان مقابل فولاد به عمل آوردند.

* خیابان‌های اطراف ورزشگاه از نیم‌ساعت مانده به بازی با ترافیک سنگینی مواجه بود و تماشاگران برای ورود به ورزشگاه دقایق زیادی در ترافیک معطل شدند.

* الکساندر لوبانف اولین بازیکنی بود که به همراه علی محسن‌زاده و ایگور پانادیچ برای گرم کردن وارد زمین شد. دروازه‌بان روسی‌الاصل پرسپولیس با تشویق شدید هواداران این تیم مواجه شد. نکته جالب اینکه لوبانف این بار خیلی گرم و صمیمانه با هواداران برخورد کرد و گویا به خوبی در این زمینه توجیه شده بود.

* بازیکنان فولاد پنج دقیقه زودتر از پرسپولیسی‌ها وارد زمین شدند.

* به محض ورود سرخپوشان به زمین هواداران شعار «پرسپولیس زلزله» را سر دادند.

* ایگور پانادیچ برای گرم کردن دروازه‌بان‌ها شش توپ را کنار هم قرار داده بود. پس از هر ضربه‌ای که او به توپ می‌زد هواداران عدد یک تا شش را شمردند تا یاد و خاطره پیروزی 6 بر صفر پرسپولیس مقابل استقلال را زنده کنند.

* دقایقی پس از ورود بازیکنان به زمین برانکو ایوانکوویچ به کنار زمین آمد و به شدت از سوی تماشاگران تشویق شد. هواداران پرسپولیس برای لحظات طولانی سرمربی تیم‌شان را مورد تشویق قرار دادند تا مشخص شود برانکو توانسته است محبوبیت زیادی را بین هواداران پرسپولیس به دست بیاورد.

* هواداران پرسپولیس شعارهایی علیه آرش برهانی، مهاجم استقلال سر دادند.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)