سعید سحرخیزان در گفتگویی نوروزی درباره پیشنهاد از استقلال و پرسپولیس حرف زد و اینکه به کدامیک از این دو تیم بیشتر علاقمند است.

سحرخیزان توانسته با اعتماد اوزونیدیس که اعتقاد ویژه‌ای به بازیکنان جوان دارد، نامی برای خود در فوتبال ایران دست و پا کند و در حال حاضر با به ثمر رساندن 5 گل در کنار تورس و پایین‌تر از احمدرضا زنده روح با 6 گل بهترین گلزن سرمه‌ای پوشان سیرجانی است.

سعید سحرخیزان که در حال حاضر در اردوی تیم ملی نیز حضور دارد، در گفتگویی نوروزی درباره پیشنهاد از پرسپولیس و استقلال اینطور توضیح داده است:« واقعیت اینکه پیشنهاد برای هر بازیکنی هست. من پیش فصل با هوادار تمرین می‌کردم و از چند تیم پیشنهاد داشتم که اول فقط از پرسپولیس بود. بعد که با هوادار پیش فصل را تمرین می‌کردیم، یک بازی تدارکاتی با استقلال داشتیم که بعد از آن بازی از استقلال هم پیشنهاد گرفتم.»

او در ادامه با تاکید بر این نکته که از انتخاب گل‌گهر راضی است، اضافه کرد: «درنهایت با مشورتی که داشتم، شرایط طوری پیش رفت که گل گهر را انتخاب کردم. از این انتخاب هم راضی هستم، چون می‌خواستم جایی باشم که بازی کنم.»

او در پایان در واکنش به این سوال که طرفدار کدامیک از دو تیم است، گفت: «واقعیت اینکه شرایط فوتبالی اینطور نیست که طرفدار تیم خاصی باشی. شخصا اینطور هستم که هر جا برای فوتبالم بهتر باشد، آنجا را انتخاب می‌کنم. دو تیم کاملا قابل احترام هستند و خیلی از بازیکنان آرزو دارند در این دو تیم بازی کنند، اما من هیچ انتخابی ندارم.»

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)