مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در مورد آخرین شرایط این باشگاه صحبت های ویژه‌ای را مطرح کرد.

رضا درویش در گفت‌و‌گو با برنا، در مورد برگزاری مجمع باشگاه پرسپولیس اظهارداشت: این جلسه ویژه در حضور وزیر ورزش و معاونان وزارت ورزش و جوانان برگزار شد و نقطه نظرات طرفین شنیده شد و بررسی گزارشی از عملکرد سال قبل که بیشتر به مدیران قبلی پرسپولیس مربوط می‌شد؛ پرداخته شد. در این میان برخی موانع موجود مرتفع و سرفصل‌هایی نیز مورد بررسی قرار گرفت. در مجموع حسابرس محترم و وزیر ورزش و اعضای وزارت از عملکرد راضی بودند.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در خصوص همکاری وزارت ورزش و عزم ویژه وزیر برای حل مشکلات فعلی باشگاه پرسپولیس خاطرنشان‌کرد: پرسپولیس زیر مجموعه وزارت ورزش است و در حال حاضر جز لاینفک وزارت محسوب می‌شود. با این شرایط طبیعتا وزیر ورزش باید بیشترین محبت‌ها را نسبت به باشگاه پرسپولیس داشته باشد که تاکنون این اتفاق برای باشگاه پرسپولیس رخ داده است. در خیلی از اوقات ما برای انجام کارهای کوچک از گرفتن زمین ورزشی گرفته تا مباحث کلان مانند بحث واگذاری یا پرداخت دیون بازیکنان خارجی از وزیر کمک خواسته‌ایم و وزیر گرفتاری‌های ما را مرتفع کرده‌. سجادی یا مشکلات ما را شخصا مرتفع کرده‌اند یا با همفکری و تماس‌های وی مشکلات ما برطرف شده است.

رضا درویش در مورد نگرانی هواداران در خصوص دریافت مجوزهای لازم برای حضور دوباره پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا گفت: الحمدالله مشکلات مربوط به حضور پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا مرتفع شده است و مشکل خاصی در این زمینه چه از نظر مسائل مالی که مربوط به باشگاه است و چه از جهت موضوعات سخت‌افزاری که مربوط به وزارت ورزش و یا شرکت تجهیز بود؛ وجود ندارد. آیتم‌هایی که باید جهت حضورمان در آسیا بارگزاری می‌شد، صورت گرفته است و باید گفت هواداران از این جهت نباید نگرانی داشته باشند.

وی در مورد برنامه‌ای که برای برگزاری دیدار دوستانه بین پیشکسوتان پرسپولیس و استقلال در دستور کار است؛ تاکیدکرد: طبق برنامه ریزی های صورت گرفته مقرر شده است بازی دوستانه‌ای بین پیشکسوتان این دو تیم برگزار شود و برنامه‌ریزی‌های لازم در این خصوص به زودی نهایی خواهد شد.

مدیرعامل پرسپولیس ضمن رد شایعات جدایی یحیی گل‌محمدی از کادرفنی سرخ‌ها خاطرنشان کرد: مطرح کردن این شایعه نیز جزو مسائلی است که به منظور ایجاد حاشیه برای پرسپولیس مطرح می‌شود. خیلی‌ها رابطه و همکاری خوب تیم، کادرفنی و مدیران باشگاه با یکدیگر را بر نمی‌تابند و بار مطرح کردن چنین موضوعاتی سعی در این دارند که پرسپولیس را وارد حاشیه کنند که تا امروز در این امر موفق نشده‌اند. گل‌محمدی یک سال دیگر با پرسپولیس قرارداد دارد و ما همچنان در خدمت او خواهیم بود.

درویش در پایان خطاب به هواداران پرسپولیس گفت: ان‌شاء‌الله که بتوانیم دست به دست هم داده و حالا که شرایط برای کسب قهرمانی فراهم است و این فضا در تقدیر پرسپولیس قرار گرفته است، بتوانیم با کسب قهرمانی در لیگ برتر بهترین هدیه را به هواداران بدهیم.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)