محمد محمدی معاون باشگاه پرسپولیس خبر جدایی‌اش از این تیم را تکذیب کرد.

خبر پایان کار محمد محمدی، معاون ورزشی باشگاه پرسپولیس، در یکی از روزنامه‌های صبح امروز کشور منتشر شد و توجه زیادی را نیز از هواداران پرسپولیس به خود جلب کرد اما حالا محمدی این خبر را تکذیب کرده است.

او اعلام کرد: من الان در باشگاه پرسپولیس حضور دارم و مشغول کارم هستم. از ساعت 9 هرروز به باشگاه می‌آیم و الان هم کنار منشی باشگاه حضور دارم و می‌توانید صدای او را بشنوید، کدام جدایی؟

محمدی در پاسخ به دلیل انتشار این شایعه، عنوان داشت: اخیرا کمی گرفتار بودم و نتوانستم پاسخ تلفن برخی را بدهم و آنها هم این شایعات را منتشر کردند که برای خودم هم عجیب است. اینکه کسی جواب تلفن شما را ندهد و در موردش شایعه بسازید، کار درستی است؟ البته من همیشه رابطه خوبی با هواداران و خبرنگاران داشتم و خداراشکر همین الان هم ثابت شد.

معاون درویش درباره مجمع فردا گفت: مجمع برگزار خواهد شد اما نمی‌دانم چه کسی حضور دارد یا نه. به هر حال این در کدال هم آمده که روز یکشنبه مجمع برگزار می‌شود و من چیزی بیشتر از این اطلاع ندارم.

وی در مورد شایعه اختلاف با رضا درویش گفت: این هم شایعه عجیبی است، ما همگی در حال کار هستیم و کدام اختلاف؟ همه برای موفقیت و سربلندی پرسپولیس تلاش می‌کنیم و من هم خوشحالم که در پرسپولیس حضور دارم.

او ادامه داد: من اخیرا مصاحبه نداشتم و می‌دانستم برخی افراد از همین سو استفاده خواهند کرد. به هر حال من سکوت کردم و تبعات سکوتم همین شایعات بوده که از همان اول می‌دانستم.

محمد در خصوص نقل و انتقالات پرسپولیس گفت: ما منتظر بازگشت آقای گل‌محمدی هستیم. طبیعی است که ایشان به تعطیلات برود و مدتی استراحت کند چون فصل خیلی سخت و فشرده‌ای بود و این ریکاوری ذهنی به ایشان کمک می‌کند تا با شرایط بهتری به ایران برگردد.

او در مورد زمان بازگشت یحیی عنوان کرد: اطلاعی ندارم که ایشان چه زمانی بازخواهد گشت و چه زمانی جلسه برای نقل و انتقالات خواهیم داشت اما طبعیی است که بدون نظر سرمربی، وارد نقل و انتقالات نشویم و منتظر بمانیم.

محمدی همچنین درباره شایعات جدایی گل‌محمدی اظهار داشت: آقای گل‌محمدی یک سال دیگر با پرسپولیس قرارداد دارد و ما از داشتن او خوشحال هستیم و مطمئنیم که در آینده نیز با او موفق خواهیم بود. بنابراین به این شایعات توجه نخواهیم کرد.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)