مسئول مسابقات سازمان لیگ نسبت به اظهارات بیرانوند واکنش نشان داد.

سهیل مهدی در خصوص صحبت‌های علیرضا بیرانوند پس از دیدار پرسپولیس و آلومینیوم اراک، اظهار داشت: هیچ وقت خوشحال نیستیم که هوادار را روی سکو نداشته باشیم. اگر روزی در شرایط خاص حضور هواداران را در برخی ورزشگاه‌ها نداشته باشیم، مسلما بحث سلامت و تامین امنیت آن‌ها به لحاظ شرایط برگزاری مسابقه است.

وی افزود: ورزشگاه آزادی تحت ساخت و ساز است. بعد از سال‌ها این اتفاق می‌افتد. هرچند مقداری تیم‌ها را دچار سختی می‌کند اما اجازه بدهید خوشحال باشیم که ساخت و ساز صورت می‌گیرد. بیرانوند ملی‌پوش خوب ما است. برای او و همه ملی پوشان احترام قائلم اما این موضوعی است که بین بازیکنان و ارکان قضایی است. اجازه بدهید ما ورود نکنیم.

مسئول مسابقات سازمان لیگ در خصوص برنامه ریزی برای ایام پس از فیفا دی، گفت: مشکل بزرگی داریم که برنامه لیگ قهرمانان آسیا و میزبان-مهمان بودن نمایندگان ما مشخص نیست. از طرفی یک هفته تعطیلی واقعا کارمان را سخت کرد. شاید ۲هفته است که برای برگزاری مسابقات بعد از ایام فیفا فکر می‌کنیم. همزمان با هانگژو است که تیم ملی امید ما در آگ شرکت دارد. مقدماتی المپیک را هم داریم. بعد از هفته چهارم یک ماه خیلی سخت داریم. امیدواریم از این یک ماه سربلند خارج شویم و قرعه کشی لیگ قهرمانان اسیا هم به برناگه ریزی ما کمک کند. قول اخلاقی می‌دهیم که تلاش کنیم نیم فصل قبل از اعزام تیم ملی به جام ملت‌ها تمام شود چون خواسته سرمربی تیم ملی بزرگسالان همین است.

مهدی در‌مورد نظارت کنفدراسیون فوتبال آسیا بر بازی تراکتور و پرسمولیس، اظهار داشت: AFC اعلام کرده تمام مسابقات مهم در لیگ‌های داخلی رصد می‌شود وحتی اگر لازم باشد ناظر ویژه می‌فرستد. بنابر شنیده‌ها گویا قرار است ببازی پرسپولیس و تراکتور هم مورد رصد AFC قرار بگیرد. بنابرمکاتبات صورت گرفته به احتنال زیاد نماینده‌شان حضور پیدا می‌کنند. این بازی برای میزبانی نمایندگان ما اثر گذار است.

مسئول کمیته مسابقات سازمان لیگ در خصوص اینکه در برخی شهرها مانند اصفهان و تبریز، امکان حضور بانوان در ورزشگاه وجود دارد، گفت: رسانه‌ها این مساله را هفته به هفته پوشش می‌دهند. این هفته میزبان بانوان در ورزشگاه امام خمینی اراک و سردار آزادگان قزوین هستیم. ورزشگاه سیرجان هم بود. فکر می‌کنم تا نیم‌فصل به امیدخدا اگر تمام ورزشگاه‌هایمان همکاری لازم را داشته باشند و مدیریت شهری هم کمک کند، تا حضور بانوان با تسهیلات لازم صورت بگیرد حتما به این سمت خواهیم رفت.

مهدی در خصوص مساله اهدای سوپرجام به پرسپولیس در هفته سوم و با حضور هواداران، گفت: درخواست داده‌اند و روابط عمومی سازمان لیگ بررسی کرده است. امیدوارم هرجه زودتر هواداران را روی سکوها داشته باشیم. نبود آن‌ها برای ما هم خوشایند نیست. هفته سوم به جای خودش برگزار می‌شود اما در مورد بحث اهدای سوپر جام دوستان من در روابط عمومی سازمان لیگ تصمیم می‌گیرند.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)