مدافع فصل گذشته سپاهان گفت: تا زمانی که قرارداد رسمی امضا نشود نمی توانم به صورت قطعی درباره چیزی حرف بزنم.

در حالی که فصل برای استقلال هنوز به پایان نرسیده و این تیم در حال آماده سازی خود برای حضور در فینال جام حذفی است به نظر می رسد مسئولان این باشگاه کار خود را در نقل و انتقالات آغاز کرده اند. در همین راستا مدافع راست فصل اخیر سپاهان اولین گزینه خرید آبی پوشان بوده و با مسئولان این باشگاه به توافقاتی دست پیدا کرده است.

وریا غفوری مدافع مورد توجه استقلال در واکنش به توافقش با مسئولان این باشگاه  گفت: در این چند روز آن قدر گمانه زنی شده که دوست ندارم خیلی در این باره حرف بزنم اما راستش را بخواهید پیشنهاد استقلال به صورت جدی به دست من رسیده و من هم از آن استقبال کردم. فکر نمی کنم مانعی برای ادامه این توافق وجود داشته باشد اما در شرایط فعلی فقط چون استقلالی ها باید در فینال جام حذفی شرکت کنند هیچ چیز را رسمی نکرده ایم.

وی درباره تبریک یعقوب کریمی به او برای پیوستنش به استقلال عنوان کرد: این طور مسائل طبیعی است که یکی از بازیکنان چیزی را در رسانه ها ببیند و به من تبریک بگوید. همان طور که گفتم همه چیز را برای رسمی شدن به بعد از فینال جام حذفی موکول کردیم. امیدوارم استقلال جام را بالا ببرد و بعد از آن من بتوانم با این تیم قرارداد امضا کنم.

غفوری در پایان در پاسخ به این سوال که ممکن است در روزهای آینده نظرش درباره استقلال و پیشنهاداتی که به او رسیده تغییر کند گفت: همان طور که گفتم چیزی صد در صد نشده و من بین پیشنهادهایی که تا الان به من رسیده بهترین پیشنهاد را انتخاب کردم. تا زمانی که قرارداد رسمی امضا نشود نمی توانم به صورت قطعی درباره چیزی حرف بزنم.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)