پرسپولیس نیوز: مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت ورزش و جوانان بیانیه اخیر مدیر عامل پرسپولیس مبنی بر دخالت این وزارتخانه در تصمیمات هیئت مدیره این باشگاه را نادرست دانست.

به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان در بیانیه مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت ورزش و جوانان آمده است:

اظهارات رحیمی، مدیرعامل باشگاه پرسپولیس مبنی بر دستور وزیر ورزش و جوانان به هیئت مدیره باشگاه برای برکناری سرمربی تیم و تهدید او به برکناری از مدیرعاملی در صورت اجرا نشدن این تصمیم کذب محض و ناشی از فرافکنی مدیریتی ایشان برای حل مسائل باشگاه مردمی پرسپولیس است.

درادامه  این بیانیه آمده است: از آنجایی که مَشی دکتر گودرزی بر شفافیت و استقلال هیئت مدیره در تصمیم گیری و حل مشکلات و مسائل باشگاه است طرح چنین مواردی به جای پذیرفتن مسئولیت، تلاشی برای مقصر جلوه دادن دیگران و بویژه وزیر ورزش برای پاسخگویی در مقابل هواداران به نظر می‌رسد و چه خوب بود مدیر عامل پرسپولیس مشخص کند چه زمانی و کجا چنین دستوراتی را کتبا یا شفاهی از وزیر ورزش و جوانان دیده یا شنیده است؟!

وزارت  ورزش و جوانان به هیچ عنوان در امور دو باشگاه استقلال و پرسپولیس دخالتی ندارد و هیات مدیره این باشگاه‌ها را مسئول امور می‌داند و مهمترین دغدغه گودرزی به عنوان وزیر ورزش، ادامه روند واگذاری و خصوصی سازی دو باشگاه است. امیدواریم با مساعدت وزارت اقتصاد و سازمان خصوصی سازی در پاییز امسال و طی روند قانونی سهام دو باشگاه به علاقمندان واگذار شود.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)