پرسپولیس نیوز: یکی از مسئولان پیشین تیم فوتبال پرسپولیس که مدتی در این باشگاه فعالیت می‌کرد و به شهرت عجیبی رسید، یک تخلف پیچیده انجام داده است.

مدتی است که توسط وزارت ورزش، در مورد تخلفات طی سال‌های گذشته اطراف باشگاه پرسپولیس، بررسی‌های خود را آغاز کرده و در این مسیر، به مورد جالبی برخورده است.

گویا یکی از سرپرست‌های پیشین تیم فوتبال پرسپولیس، با سواستفاده از نام و نشان این باشگاه توانسته ۵ دستگاه آپارتمان در اختیار بگیرد و در تمام این سال‌ها که از باشگاه دور مانده، اقدامی برای بازپس دادن این آپارتمان‌ها به مالک اصلی آن یعنی باشگاه پرسپولیس انجام نداده و از این رو، موضوع تحت پیگیری وزارت ورزش قرار دارد.

ماجرا از این قرار است که پرسپولیس در گذشته و توسط یکی از مدیران پیشین خود، وامی از یک بانک دریافت می‌کند و اسناد این آپارتمان‌ها به عنوان رهن، به بانک واگذار می‌شود، اما مدیران وقت اقساط وام را پرداخت نکردند تا از سوی بانک، آپارتمان‌ها پلمپ شده و در اختیار مدیران بانک قرار بگیرد. البته سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس این وام را برای باشگاه قطعی کرده بود.

همچنین در سال‌های ۹۴، ۹۳ و ۹۲ اظهارنامه‌ای توسط سرپرست مذکور به مدیران وقت باشگاه ارسال شده بود تا هرچه زودتر موضوع را تعیین‌تکلیف کنند که البته اراده‌ای از سوی مدیران برای حل این مشکل وجود نداشت.

بعد از این موضوع، نهاد‌های نظارتی چندین بار با سرپرست مورد نظر جلسه گذاشتند و در نهایت مشخص شد که موضوع به این فرد ارتباطی ندارد و مدیران بعدی باشگاه پرسپولیس باید در این سال‌ها، اقساط وام را تسویه می‌کردند. حالا وزارت ورزش به دنبال آن است که اقساط توسط مدیران فعلی باشگاه پرداخت شود و آپارتمان‌هایی که در محله چیذر واقع است و قیمت‌شان بالاتر رفته، به باشگاه بازگردانده شود.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)