وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در خصوص موضوع واگذاری دو باشگاه پرسپولیس و استقلال به این وزارتخانه توضیحاتی ارائه کرد.

صولت مرتضوی در جمع خبرنگاران در خصوص واگذاری دو باشگاه پرسپولیس و استقلال، اظهار کرد: به لحاظ ایرادی که سازمان‌های نظارتی جهانی بر دولتی بودن این دو شرکت گرفته‌اند تصمیم گرفته شده که سهام این شرکتها واگذار شود.

وی با بیان اینکه چنانچه چنین افتخاری داشته باشیم که سهامدار عمده پرسپولیس باشیم، صندوق‌های ما تمام قد استقبال می‌کنند و باور داریم که این باشگاه‌ها می‌توانند نه تنها خودکفا باشند بلکه درآمدزا باشند تصریح کرد: چنانچه چنین افتخاری داشته باشیم که سهامدار عمده پرسپولیس باشیم، صندوقهای ما تمام قد استقبال می‌کنند و ما بر این باوریم که این باشگاه‌ها می‌توانند نه تنها خودکفا باشند بلکه درآمدزا باشند. اگر مدیریت صحیحی بر این دو باشگاه‌ حکمفرما شود، هم هواداران و هم مدیریت مطلوب کمک می‌کنند و هم ما به عنوان سرمایه اجتماعی از محل مسئولیت‌های اجتماعی که شرکت‌های وابسته به صندوق‌های بازنشستگی دارند، باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس را کمک می‌کنیم تا از این وضعیت نجات و مشمول جرایم سازمان‌های بین‌المللی نظارتی قرار نگیرند.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه تمام قد و با افتخار پذیرای این دو باشگاه خواهیم بود، گفت: به دنبال این هستیم که مجموعه شرکتی ایجاد کنیم که همه دخالت داشته باشند زیرا این تیم‌ها پر طرفدار هستند.

مرتضوی تصریح کرد: در وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی برخی شرکت‌هایمان سهامدار تیم‌های بزرگ هستند و هر جا که سهامدار باشیم کمک می‌کنیم. دولت باور دارد که تیم‌های فوتبال و سایر تیم‌ها سرمایه‌های مملکت هستند و باید به بالندگی به آنها کمک کنیم.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)