پرسپولیس نیوز : دو هوادار پرسپولیس که راکب موتور بودند و گفته می شد بر اثر حادثه فوت شدند، خوشبختانه در شرایط مساعدی قرار دارند و درمان سرپایی داشتند.

امروز ۵شنبه لحظاتی پیش از شروع دیدار سرخپوشان با استقلال خوزستان این خبر منتشر شد که دو راکب موتور سیکلت پس از تصادف منجر به جرح با یک خودرو، فوت شدند. روابط عمومی و کانون هواداران پرسپولیس پس از قرار گرفتن در جریان این خبر با تاکید سرپرست باشگاه، پیگیر این موضوع شدند با این امید که خبر غیر از این باشد.

خوشبختانه لحظاتی قبل با خبر شدیم این دو هوادار که گویا قصد داشتند برای تماشای بازی در ورزشگاه حضور پیدا کنند و راکب موتور سیکلت هم نبوده و پیاده در حال حرکت بودند با وجود آسیب هایی که دیدند شرایط مساعدی دارند. این دو به بیمارستان فیاض بخش منتقل شده بودند که عباس اسماعیل بیگی بعد از اطلاع باشگاه، بلافاصله برای پیگیری شرایط این دو هوادار در بیمارستان حضور پیدا کرد.
این دو تن از ناحیه سر و کتف دچار جراحت و شکستگی شده بودند که اقدامات پزشکی لازم برای آن ها انجام شده است.
سجاد علیدادی، یکی از حادثه دیدگان در حال حاضر از بیمارستان مرخص شد. سید محمد موسوی نیز که از ناحیه سر دچار جراحت شد، بعد از بخیه برای تصویربرداری و معاینات تکمیلی اعزام شده است که اگر مشکل خاصی مشاهده نشود، ترخیص خواهد شد.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)