بازیکنان پرسپولیس امروز حاضر به تمرین نشدند.

پس از اعتصاب روز گذشته بازیکنان استقلال، بازیکنان پرسپولیس نیز امروز (شنبه) در اعتراض به اختلافات مالی موجود بین برخی بازیکنان و باشگاه دست به اعتصاب زدند.

سرخپوشان که بابت حذف از مسابقات جام حذفی در فصل گذشته پنج درصد از قرارداد خود را جریمه شده بودند؛ به جریمه فصل گذشته خود معترض هستند و معتقدند این مبلغ نیز باید به آنها پرداخت شود، موضوعی که درویش در جلسه با بازیکنان قول پیگیری آن را داده بود اما با وجود این، بازیکنان امروز بابت همین موضوع در تمرین شرکت نکردند.

بازیکنان پرسپولیس منتظر بودند که در روزهای اخیر از سوی باشگاه با آن‌ها طلب فصل گذشته و قرارداد این فصل تسویه حساب شود اما این وعده رضا درویش عملی نشد تا بازیکنان اعتصاب کنند.

به بازیکنان وعده داده شده بود که علاوه بر تسویه پول فصل گذشته، بخشی از مطالبات این فصل هم پرداخت می‌شود اما این اتفاق رخ نداد.

بازیکنان پرسپولیس البته امروز قصدی برای اعتصاب و تمرین نکردن نداشتند اما یک تماس تلفنی باعث ناراحتی آنها شد تا تمرین امروز را تحریم کنند. گویا بازیکنان پرسپولیس انتظار داشتند که رضا درویش در تمرین حاضر شده و به گلایه‌های آنها گوش دهد اما درویش در تماس تلفنی که امروز با یکی از مربیان برقرار کرده بازیکنان را تهدید کرده که اگر تمرین نکنند، آنها را جریمه می‌کند! درویش حتی خطاب به بازیکنان گفته که آنها طلبی از باشگاه ندارند و در صورت ادامه این روند آنها را حتما جریمه خواهد کرد.

این صحبت‌های مدیرعامل باشگاه باعث ناراحتی بیشتر بازیکنان شد تا در نهایت دست به اعتصاب و تحریم تمرین بزنند. این اتفاقات باعث شد تا بازیکنان تصمیم بگیرند تا زمانی که صحبت‌های آنها توسط مدیرعامل شنیده نشود تمرین نکنند و با این حساب باید دید رضا درویش چه زمانی پای صحبت بازیکنان معترض می‌نشیند.

بازیکنان امروز درخواست داشتند تا درویش در محل تمرین حضور پیدا کند اما نه تنها این اتفاق رخ نداد بلکه تمرین تعطیل شد و باید دید روند تعطیلی تمرینات تا چه زمانی ادامه پیدا خواهد کرد. بازیکنان به باشگاه پیغام داده‌اند که یا مطالبات آنها را بپردازد یا مدیرعامل پرسپولیس در محل تمرین این تیم حضور پیدا کند؛ هر چند که به نظر می‌رسد رضا درویش راه حل دوم را فعلا انتخاب خواهد کرد!

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)