پرسپولیس نیوز: سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان مدعی شد استحقاق تیمش در مصاف با صدرنشین جدول رده‌بندی لیگ برتر حداقل یک امتیاز بوده است.

عبدالله ویسی پس از شکست یک بر صفر تیمش مقابل پرسپولیس گفت: بازی خیلی خوبی بود و هر دو تیم نمایش خوبی داشتند. بازی خیلی تاکتیکی بود و با توجه به شرایط دو تیم از نظر امتیازی، جدول و مسائل روحی و روانی عملکرد تیم ما قابل قبول بود. ما می‌توانستیم بازنده نباشیم، به گل برسیم، اما نشد و طبق معمول بازنده شدیم. به تیم پرسپولیس تبریک می‌گویم و امیدوارم در بازی‌های بعدی برنده شویم.

وی درباره اختلافاتی که با باشگاه دارد در شرایطی که تیم استقلال خوزستان وضعیت خوبی هم در لیگ ندارد، گفت: من این شرایط را در استقلال خوزستان تجربه کرده‌ام و دو بار برای ماندن تلاش کردیم و سال سوم قهرمان شدیم. باید ببینیم سیاست و تاکتیک باشگاه چیست که من بمانم یا بروم. من مربی حرفه‌ای هستم و به تیمم کمک می‌کنم. تا زمانی که باشم به تیم خدمت خواهم کرد و اگر نخواهند می‌روم.

سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان راجع به دیدارهای جام حذفی خاطرنشان کرد: یکی از فینالیست‌های جام حذفی مشخص شده است و ما هم در اهواز با تیم خونه‌به‌خونه بازی می‌کنیم تا دومین فینالیست مشخص شود. ما تمرکزمان را برای بازی با جام حذفی می‌گذاریم و امیدوارم در اهواز هم برنده باشیم و به فینال برویم تا یک فینال استقلالی تهرانی – خوزستانی داشته باشیم.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)