پرسپولیس نیوز: مربی سابق سرخپوشان با بیان اینکه به طور حتم برنده دادگاه فیفا علیه پرسپولیس ما هستیم، گفت: از بهترین وکلا استفاده می کنیم و به زودی مشخص خواهد شد که چه کسی در این مدت دروغ می‌گفته است.

ایگور پانادیچ با اشاره به شکایت کادر فنی سابق از باشگاه پرسپولیس با بیان این مطلب افزود: در این مدت فقط دروغ شنیدیم. در همین راستا امروز نامه شکایت من، برانکو و زلاتکو ایوانکوویچ و مارکو استیلینوویچ به فیفا خواهد رسید.

وی افزود: از بهترین وکلای سوئیسی استفاده می‌کنیم و به زودی مشخص خواهد شد که حق با چه کسی است. به طور حتم برنده دادگاه فیفا ما هستیم.

مربی سابق پرسپولیس اضافه کرد: سه بار در مورد مطالبات خودمان به باشگاه نامه نوشتیم که همه آنها بدون جواب ماند. از همه مسئولان پرسپولیس دروغ‌های زیادی شنیدیم و دیگر راهی برای ما با این رفتارهای شأن باقی نگذاشتند.

پانادیچ در مورد اینکه مسئولان پرسپولیس هم قصد شکایت از کادر فنی قبلی را دارند، گفت: به زودی مشخص خواهد شد که حق با چه کسی است. همه مسائل قوانین و ضوابط مشخص خود را دارد و به زودی مشخص خواهد شد که حق با چه کسی است. نه تنها طلب‌های فصل گذشته بلکه به طور حتم تمام پول فصل آینده را هم از پرسپولیس خواهیم گرفت.

وی افزود: هریک از مدیران باشگاه که در این مدت با ما مواجه شد، دروغ‌های زیادی گفت و دیگر به هیچ وجه راضی به صحبت با آنها نیستیم و به طور کلی دیگر چنین افرادی را نمی‌شناسیم. کسانی که فقط حرف زدن بلد هستند بدون آنکه عمل کنند. طبیعی است نمی‌شود با چنین افرادی کار کرد.

مربی سابق پرسپولیس تاکید کرد: این طبیعی است که پرسپولیس باید تمام پول ما را پرداخت کند. من برنده هستم چون حق با من است. چون سه نامه به باشگاه ارسال کردم و هیچ جوابی دریافت نکردم. چون دروغ‌های زیادی شنیدم. وکیل خوبی هم در این زمینه گرفتم و من برنده این دادگاه خواهم شد.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)