پرسپولیس نیوز : مربی سابق تیم پرسپولیس گفت: وقتی بعد از این همه تلاش، باشگاه پرسپولبیس پاسخی به نامه‌های ما نمی‌دهد واقعا غمگین و دلسرد می‌شویم چرا که این پاسخ زحمات ما نیست.

ایگور پانادیچ در خصوص آخرین وضعیت مطالبات مربیان کروات تیم پرسپولیس و شایعه حضور برادرش به عنوان سرمربی در این تیم صحبت‌هایی کرد که در زیر می‌خوانید.

چند روزی است که صحبت از حضور آندره پانادیچ برادر شما به عنوان گزینه سرمربیگری پرسپولیس مطرح می‌شود. شما این مسئله را تائید می‌کنید؟

درباره برادرم باید از خودش بپرسید چرا که او این روزها کرواسی نیست و من اطلاع زیادی از او ندارم. حدود یک هفته است که آندره خارج از کرواسی است و برای سپری کردن تعطیلات به سفر رفته و من واقعا از او بی‌اطلاع هستم.

 چند روز قبل یک تصویر از چت شما با یکی از هواداران در فضای مجازی منتشر شد که در آن از قول شما آمده بود عرب،‌ نبی و کاشانی باعث جدایی کادر فنی کروات پرسپولیس شدند. این مسئله را تائید می‌کنید؟

من هم این تصویر را دیدم اما واقعا چتی که از من منتشر شده ساختگی و دروغ است. من هیچ گاه چنین حرفی نزدم و این صفحه منتشر شده واقعی نیست. از این مسائل برای من زیاد از ایران می‌فرستند اما این چت‌ها دروغ است و من هرگز چنین حرفی نزدم.این کارها از سوی افراد نادرست انجام می‌شود اما قاطعانه می‌گویم چنین چتی از سوی من واقعیت ندارد و برای کسانی که این مسئله را مطرح کردند، متاسفم.

*  برانکو قرار است به الاهلی عربستان برود. شما هم در این تجربه جدید او را همراهی می‌کنید؟

درباره همکاری با برانکو باید بگویم من همواره در کادر فنی برانکو در این سال‌ها بودم و مطمئنا با این روش با همکاری با او ادامه خواهم دادم حالا چه قرار باشد به عربستان برویم و چه قرار باشد به هر کشور دیگری سفر کنم. با این همه تصمیم نهایی را درباره همکاری با هم برانکو می‌گیرد. و هر چه او تصمیم بگیرد همان خواهد شد. من به تصمیم برانکو احترام می‌گذارم و هر چه او بگوید در کنارش خواهم بود.

* چند روزی است از اولتیماتوم شما به باشگاه پرسپولیس برای پرداخت مطالبات گذشته و به نظر می‌رسد هنوز پولی به شما داده نشده است.

من واقعا متاسفم که مسئولان پرسپولیس این گونه رفتار می‌کنند و نمی‌دانم چه باید بگویم. برای گرفتن مطالبات‌مان گیج و مبهوت هستیم چرا که هیچ کسی از باشگاه با ما برای پرداخت مطالبات تماس نگرفته است. این مسائل برای من واقعا عجیب است. در چند وقت اخیر من سه نامه رسمی به باشگاه دادم اما هیچ کسی پاسخی به نامه‌های من نداده است. وقتی بعد از این همه زحمت و تلاش برای پرسپولیس که با کسب جام‌های مختلف همراه بود به نامه‌های ما پاسخ نمی‌دهند واقعا دلسرد و غمگین می‌شویم چرا که پاسخ زحمات ما این نیست.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)