باشگاه پرسپولیس دست از تلاش برای جذب قطعی شهریار مغانلو برداشت تا این بازیکن نزدیکتر از قبل به تیم اصفهانی شود.

به نقل از مهر، شهریار مغانلو که در زمستان سال گذشته با قراردادی قرضی از سانتاکلارا پرتغال به پرسپولیس پیوست پس از قهرمانی با سرخپوشان در لیگ برتر بیستم منتظر تصمیم باشگاه پرتغالی برای آینده فوتبالی خود شد.

سانتاکلارا که فکرش را نمی‌کرد با جذب مغانلو به ارزش ۱۷۰ هزار یورو بتواند سودی چند برابری از بازگشت او به فوتبال ایران داشته باشد پس از انتقال قرضی او در ازای دریافت ۵۰ هزار دلار از پرسپولیس برای فصل گذشته،حالا با باشگاه سپاهان وارد مذاکرات چند برابری شده است.

سانتاکلارا برای اینکه مغانلو را به سپاهان بدهد مبلغ ۵۰۰ هزار دلار برای ارائه رضایت‌نامه همراه با معاوضه او با محمد محبی را ارائه کرد که با موافقت محمدرضا ساکت مدیرعامل باشگاه سپاهان همراه شده است.

باشگاه پرسپولیس که با درخواست یحیی گل محمدی سرمربی این تیم متمایل به حفظ مغانلو شده بود خواستار تخفیف باشگاه پرتغالی شد تا مهاجم خود را حفظ کند اما مسئولان سانتاکلارا نه تنها ارزش صدور رضایت‌نامه او را کم نکردند بلکه آن را افزایش دادند تا سرخ‌ها حتی نتوانند پاسخ دیگری به این درخواست بدهند.

از این رو جعفر سمیعی با هماهنگی یحیی گل محمدی قید حفظ مغانلو را زدند تا این بازیکن طبق قرار قبلی در آستانه پیوستن به سپاهان قرار بگیرد.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)