مهاجم پیشین تیم فوتبال پرسپولیس ضعف این تیم در امر گلزنی را یکی از عوامل اصلی اختلاف با صدر جدول دانست و گفت: اگر تمرکز پرسپولیس در خط حمله بیشتر بود جای سپاهان در رتبه نخست بود.

پایان رأفت در گفتگو با مهر بازی پرسپولیس مقابل ملوان بندرانزلی را یکی از مهم‌ترین دیدارهای هفته بیست و پنجم لیگ برتر فصل جاری دانست. او با اشاره به اهمیت نتیجه این دیدار برای تداوم حضور پرسپولیس در کورس قهرمانی گفت: فکر می‌کنم یکی از جذاب‌ترین جدول‌های لیگ برتر به وجود آمده است که نتیجه هر بازی می‌تواند تأثیر بسزایی در تعیین رتبه تیم‌ها داشته باشد.

مهاجم پیشین تیم فوتبال پرسپولیس درباره انتقاداتی که از عملکرد این تیم در بازی قبلی مقابل مس رفسنجان شد نیز افزود: برد یک بر صفر مقابل مس در رفسنجان نتیجه خوبی است. آنها در فصل جاری هیچ شکستی در خانه نداشتند اما پرسپولیس توانست این تیم را ببرد. ضمن اینکه رقابت‌های لیگ برتر باز هم تعطیل بود و پرسپولیس دوباره بازیکنان ملی پوش خود را در اختیار نداشت.

«عدم تمرکز و جابجایی مهاجم مهم‌ترین مشکل پرسپولیس بود». رأفت با بیان این جمله درباره عملکرد خط حمله این تیم انتقاد کرد و گفت: نوسان پرسپولیس از میانه‌های فصل زیاد شد. مهم‌ترین عامل این اتفاق نیز تغییرات متوالی خط حمله پرسپولیس بود. این تیم نیاز به حفظ مهاجم گلزن خود داشت اما جدایی عجیب یورگن لوکادیا بیشترین ضربه را به این تیم وارد کرد و در ادامه هم فعلا پریرا نتوانسته است کاری از پیش ببرد.

مهاجم پیشین پرسپولیس به سه ضلع مدعی قهرمانی لیگ برتر اشاره کرد و اظهار داشت: سپاهان اصفهان پس از چند هفته ابتدایی لیگ برتر کمترین نوسان را داشت. آنها توانستند خیلی خوب شرایط ایده آل خود را ادامه دهند و بدون حاشیه برای رسیدن به صدر جدول قدم برداشتند. همین موضوع با افت‌های پرسپولیس همزمان شد تا حالا به رتبه اول برسند. استقلال هم خیلی خوب بازی می‌کند. بیرون زمین استقلال افتضاح است اما کادر فنی و بازیکنانش خیلی خوب و متمرکز روی اهداف فنی قدم بر می‌دارند.

رأفت یادآور شد: ۶ بازی تا پایان فصل باقی مانده است و هر اتفاقی می‌تواند در بالای جدول رخ بدهد. هر تیمی بدون اشتباه بازی کند می‌تواند قهرمان شود. هیچ چیز برای هیچ تیمی تمام نشده است و پرسپولیس با حفظ انگیزه‌های تیمی می‌تواند برای این هدف قدم بردارد.

او در پایان خاطرنشان کرد: بازی با ملوان با توجه به سنگین بازی حریفان این تیم در هفته بیست و پنجم می‌تواند برای پرسپولیس تعیین کننده باشد و شرایط بالای جدول را تغییر دهد.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)