پرسپولیس نیوز: با برگزاری دیدار تراکتور – استقلال و پایان هفته نهم لیگ برتر، رقابت مدعیان جذاب‌تر شد و فشردگی امتیازها در بالای جدول رده‌بندی افزایش پیدا کرد.

هفته نهم رقابت‌های لیگ برتر با اینکه بسیار سرد آغاز شد و در شش بازی آغازین شاهد شش تساوی بودیم که در این شش بازی هم فقط دو گل به ثمر رسید، اما دو بازی پایانی هفته نهم، این هفته سرد را گرم کرد، جایی که ذوب‌آهن در خانه با دو گل شاهین شهرداری بوشهر را شکست داد و در مصاف تراکتور و استقلال هم شش گل به ثمر رسید.

دیدار تراکتور – استقلال در شرایطی میان دو تیم مدعی لیگ برگزار شد که سرخپوشان تبریزی می‌توانستند با تداوم پیروزی‌های خانگی خود صدرنشین لیگ برتر شوند، اما سه امتیاز این بازی نصیب استقلال شد. استقلال که هفته گذشته با سه اشتباه مسلم داوری پارس جنوبی را شکست داده بود امروز هم در حالی با سه گل از شیخ دیاباته تراکتور را شکست داد که مهاجم خارجی آبی پوشان به دلیل خطای شدید در دقیقه چهارم و لگد به صورت دروازه بان تراکتور باید اخراج می شد.

ذوب‌آهن نیز در هفته نهم موفق شد به اولین پیروزی فصل خود برسد تا با سه امتیاز این بازی کمی به شرایطش در جدول رده‌بندی سر و سامان بدهد.

تراکتور هم که با توقف این هفته سپاهان و ۱۹ امتیازی شدن صدرنشین لیگ، می‌توانست مقابل استقلال به پیروزی برسد و ۲۰ امتیازی شود، ۱۷ امتیازی باقی ماند تا سپاهانی‌ها همچنان در بالای جدول بایستند. پرسپولیس هم که دیروز می توانست با شکست ماشین سازی ۱۸ امتیازی شود و به رده دوم برسد در رده چهارم ماند.

نتایج هفته نهم رقابت‌های لیگ برتر به شرح زیر است:

پنجشنبه – ۹۸/۸/۹
سایپا صفر – شهر خودرو صفر
نساجی مازندران صفر – صنعت نفت آبادان صفر
پرسپولیس صفر – ماشین‌سازی صفر
نفت مسجدسلیمان صفر – فولاد خوزستان صفر
پارس جنوبی یک – سپاهان یک

جمعه – ۹۸/۸/۱۰
گل‌گهر سیرجان صفر – پیکان صفر
تراکتور ۲ – استقلال ۴
ذوب‌آهن ۲ – شاهین شهرداری بوشهر صفر

در زیر جدول رده‌بندی لیگ برتر در پایان هفته نهم را مشاهده می‌کنید:

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)