پرسپولیس نیوز : سخنگوی هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس گفت: پرداخت مبلغ مورد نظر مسئولان ورزشگاه آزادی برای ما امکان پذیر نیست.

در شرایطی که سازمان لیگ برای فصل جدید مسابقات لیگ برتر فوتبال ایران، قانون سقف بوجه را برای باشگاه‌ها در نظر گرفته و به اجرای این قانون هم اصرار دارد، مدیر مجموعه ورزشی آزادی اعلام کرده هر تیمی بخواهد بازی‌های خود را در ورزشگاه 100 هزار نفری آزادی برگزار کند باید برای هر مسابقه 270 میلیون پول به این مجموعه بدهد.

این در شرایطی است که پرسپولیس باید در فصل آینده در لیگ برتر، جام حذفی و لیگ قهرمانان آسیا در ورزشگاه آزادی به میدان برود. اگر قرار باشد این تیم 20 بازی را در فصل آینده در ورزشگاه آزادی برگزار کند باید مبلغ 5 میلیارد و 400 میلیون تومان به حساب این ورزشگاه واریز کند که تقریباً یک سوم سقف بوجه مد نظر سازمان لیگ برای تیم‌های آسیایی (18 میلیارد تومان)، است.

مهدی خواجه‌وند سخنگوی هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس در این باره گفت: وقتی آقایان می‌گویند باید این مبلغ را پرداخت کنیم حتماً باید این کار را انجام دهیم، اما من در جریان این مسئله نیستم.

وی ادامه داد: نمی‌دانم نحوه تعیین این مبلغ چه طور بوده است و بر چه مبنایی باید این پول پرداخت شود اما مسلماً پرداخت این مبلغ برای باشگاه پرسپولیس و حتی استقلال امکان پذیر نیست. حتماً در این مورد مذاکراتی صورت خواهد گرفت.

سخنگوی هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس در خصوص اظهارنظر حمیدرضا سیاسی مبنی براینکه برای حضور در پرسپولیس و راه‌آهن میلی ندارد، اظهار داشت: آقای سیاسی شدیداً به پرسپولیس علاقه‌مند است و به باشگاه هم کمک فراوانی می‌کند. شاید شما (خبرنگاران) ایشان را اذیت کردید که این صحبت‌ها را مطرح کرده است (باخنده).

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)