خالد شفیعی مدافع فصل قبل تراکتورسازی روز گذشته به باشگاه پرسپولیس رفت.

در غياب برانكو ايوانكوويچ مسوولان باشگاه درصدد جذب بازيكن هستند. يكي از بازيكناني كه احتمالاً سر از پرسپوليس دربياورد، خالد شفيعي، مدافع تراكتورسازي است.

اما در رسانه ها طرح شده خالد در لیست برانکو نبوده. اگرچه بازی های خوبی انجام داده است و یکی از بهترین های تیم بوده اما دوباره گفته ها درباره مسلمان و انصاری فصل قبل، این بار درباره خالد مطرح می شود. پیشتر شجاع خلیل زاده را انتخاب مربی کروات پرسپولیس معرفی کرده بودند اما حالا انگار خالد به قرمزها نزدیک تر است.

اینکه مدام گفته می شود برانكو بي‌خبر از اين ماجرا است باعث سئوال می شود که آیا این تردیدها درست است؟ پس چرا مسوولان پرسپوليس دست روي خالد شفيعي گذاشته‌اند؟ این سئوالی است که پرسش های بسیاری را به راه انداخته است.

اینکه کسی منکر توانایی های فنی خالد نیست اما این بازیکن برای پرسپولیسی شدن ، هم خودش تحت فشار است و هم باشگاه سرخپوش. گمانه زنی ها درباره اصرار یکی از اعضای هیات مدیره تیم که البته در تشکیلات اداره کننده ورزش کشور هم نقش مهمی دارد، تردیدها را بیشتر کرده است. پرسشی که البته هم باشگاه نایب قهرمان لیگ برتر و هم اعضای هیات مدیره تیم می توانند درباره اش به طور شفاف پاسخ دهند.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)