برخلاف وعده‌های مدیرعامل باشگاه بازیکنان پرسپولیس هنوز چشم‌انتظار دریافت آپشن‌های قهرمانی خود هستند.

در حالی که سه روز دیگر لیگ برتر بیست و سوم آغاز می‌شود، اما بازیکنان پرسپولیس هنوز آپشن‌های2  قهرمانی فصل گذشته خود را دریافت نکرده‌اند و چشم‌انتظار محقق شدن وعده مدیرعامل این باشگاه هستند.

رضا درویش مدیرعامل باشگاه پرسپولیس از بازیکنان این تیم خواسته بود تمرینات خود را آغاز کنند و او تا پیش از آغاز لیگ حتما آپشن‌های بازیکنان را تسویه خواهد کرد اما هنوز این اتفاق رخ نداده و بازیکنان پرسپولیس پیگیر این مسأله هستند.

باشگاه پرسپولیس حدود 100 هزار دلار باید به خارجی‌های خود به عنوان آپشن پاداش بدهد و مبلغی در حدود 66 میلیارد تومان هم آپشن‌هایی است که برای دو قهرمانی باید به اعضای ایرانی تیم پرسپولیس پرداخت شود که البته هنوز این اتفاق رخ نداده است.

از طرف دیگر درویش به پرسپولیسی‌ها وعده داده که 10 درصد از قراردادهای آنها را بعد از بازی هفته اول مقابل آلومینیوم اراک به حساب سرخ‌پوشان واریز کند. بدقولی‌های صورت گرفته بابت عدم پرداخت آپشن‌ها باعث شده تا بازیکنان پرسپولیس امید زیادی برای گرفتن 10درصد قرارداد خود نداشته باشند و این مسأله را به گوش افشین پیروانی سرپرست تیم پرسپولیس رسانده‌اند تا او پیگیر وعده‌های محقق نشده مدیرعامل باشگاه باشد.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)