تیم فوتبال پرسپولیس در هفته های نخست با کمبود بازیکن در خطوط مختلف همراه است.

تیم فوتبال پرسپولیس در هفته‌های نخست رقابت‌های لیگ برتر فوتبال چاره‌ای جز پذیرش دوری بازیکنان تأثیرگذار خود برای گلزنی مقابل حریفان ندارد.

مصدومیت‌های مهدی عبدی، حامد پاکدل و وحدت هنانوف باعث شده تا یحیی گل محمدی قید حضور آنها در نخستین بازی‌های رسمی تیمش را بزند.

سرمربی پرسپولیس که حدود دو ماه پیش جذب مهاجمان با کیفیت را از مدیریت باشگاه خواسته بود نه تنها خواسته‌هایش نادیده گرفته شد بلکه حالا با مصدومیت دو مهاجم تخصصی خود و نبودن وحید امیری هیچ گزینه‌ای برای خط حمله ندارد.

عبدی و پاکدل طبق گفته امروز کادر پزشکی حداقل سه هفته زمان برای بازگشت نیاز دارند و قطعا از ابتدای لیگ نمی توانند برای پرسپولیس بازی کنند تا سرخپوشان در نبردهای نخست خود با مشکلی جدی روبرو شوند.

از سوی دیگر کمال کامیابی نیا برای ایستادن در کمربند میانی به عنوان هافبک دفاعی نیز با مشکل روبرو است و هنوز تمرینات جدی را آغاز نکرده است اما وحدت هنانوف دیگر گزینه آلترناتیو برای حضور در این پست باید حداقل ۶ هفته دیگر دوران نقاهت خود را پشت سر بگذارد تا آماده بازی کردن شود.

پرسپولیس که خریدهای مناسبی در خط دفاع و میانی داشته است نتوانست در ادامه خطوط توازن لازم را برای داشتن نیمکتی قدرتمند برقرار کند. آنها با وجود بازیکنانی همچون علیرضا بیرانوند، سروش رفیعی، مرتضی پورعلی گنجی، سعید صادقی، میلاد سرلک، مهدی ترابی، گئورگی گولسیانی و محمد مهدی احمدی در برخی پست‌ها همچون خط حمله نیاز مبرم به بازیکن دارند.

گل محمدی نه تنها باید قید استفاده از مهاجمان تخصصی خود را در هفته‌های ابتدایی لیگ برتر بزند بلکه با دعوت مهدی مهدوی کیا سرمربی تیم فوتبال امید از علیرضا خدایی و محمد مهدی احمدی برای حضور در بازی‌های همبستگی کشورهای اسلامی از آنها نیز نمی‌تواند استفاده کند.

این در حالی است که در کمال تعجب برخی پیشکسوتان و تحلیل گران و حتی مخالفان سرمربی پرسپولیس در میان هواداران اعتقاد دارند پرسپولیس هیچ کمبودی در ترکیب ندارد و با بازیکنانی که جذب شده هر اعتراضی بیش از این بهانه گیری محسوب می شود.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)