پرسپولیس نیوز : تیم فوتبال پرسپولیس بامداد امروز (چهارشنبه)در حالی راهی ترکیه شد که بازیکنانش ناراضی از تدارکات این سفر بودند.

بازیکنان تیم پرسپولیس ساعت 2 بامداد روزچهارشنبه برای عزیمت به اردوی تدارکاتی ترکیه به ورزشگاه درفشی رفتند و درآنجا هنگامی که البسه سفر را از مسوولان این تیم دریافت کردند بسیار متعجب شدند.

تی شرت آستین کوتاه مشکی با برند دایی، شلوارخاکستری بابرند آل اشپورت، کفش کتانی با برند فرعی آدیداس و ساک زرشکی و بنفش بدون برند مجموعه البسه و ملزومات بازیکنان پرسپولیس برای سفر به ترکیه بود.

این مساله باعث نارضایتی بازیکنان شد و با اظهاراتی همانند اینجا پرسپولیس است، این وسایل را چه کسی خریداری کرده و پرسپولیس تیم محبوب و پرهواداری است و این وسایل شان این تیم را درخارج از کشور حفظ نخواهد کرد اعتراض خود را به گوش مسوولان این تیم رساندند.

علیرضا رحیمی مدیرعامل باشگاه که در محل حاضر بود نسبت به اظهارات و شکایات بازیکنان واکنشی نشان نداد و به راحتی از کنار آن گذشت.

محمد پنجعلی سرپرست تیم نیز دراین ارتباط به بازیکنان توضیح داد و گفت: سفر به ترکیه دربرنامه های اردویی قرار نداشت وهمه چیز فوری انجام شد اسپانسر برای تهیه البسه وملزومات سفر با مشکل زمان روبه رو بوده از این رو بهترین ها دراختیار تیم قرار نگرفته است.

این درحالی بود که اظهارات سرپرست تیم بازیکنان را قانع نکرد و آنان با دلخوری ونارضایتی به راهی سفر شدند.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)