پرسپولیس نیوز: باشگاه پرسپولیس در حساس‌ترین روز‌های خود درگیر اختلافات درونی شده است.

در روز‌هایی که مدیریت باشگاه پرسپولیس درگیر پرداخت بدهی‌های سنگین گذشته، فعالیت‌های نقل‌وانتقالاتی و فراهم کردن دستمزد مربیان و بازیکنان خود است، برخی جلسات هیئت مدیره این باشگاه در غیاب محمد‌حسن انصاری‌فرد و در از یکی از رستوران‌های تهران برگزار می‌شود. موردی که اصلاً به مذاق هواداران پرسپولیس خوش نیامده است و آنها هم تا حد زیادی متوجه شده‌اند که در این باشگاه چه می‌گذرد.

پیش از این در خبرها داشتیم که فرد نزدیک به گابریل کالدرون لیست مازاد این مربی را به جای اینکه در اختیار افشین پیروانی یا محمدحسن انصاری‌فرد قرار دهد، به مهدی رسول‌پناه و علی رغبتی داده است و بعد از آن مدیریت باشگاه در جریان این اتفاق قرار گرفته است. در همین راستا جلسات دیگری بین آنها برگزار شده است تا مشخص شود در باشگاه پرسپولیس برخی اعضای هیئت مدیره ارتباط نزدیکی با کالدرون و شخص نزدیک به او دارند.

نکته عجیب اینکه وزارت ورزش بعد از معرفی مهدی رسول‌پناه به‌عنوان عضو جدید و متعاقب آن رئیس هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس، تصمیمی برای اضافه شدن انصاری‌فرد به هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس اتخاذ نکرد، موردی که بهانه‌ای شده تا جلسات هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس دور از این باشگاه و در غیاب مدیرعامل برگزار شود. در چنین شرایط طبیعی است گابریل کالدرون هم در عرض یک هفته حسابی علیه مدیرعامل باشگاه پرسپولیس و مدیر این تیم حسابی تحریک شده و مصاحبه‌های تندی را انجام دهد.

قطعاً این اختلافات درونی در باشگاه پرسپولیس و برگزاری جلسات اعضای هیئت مدیره این باشگاه در رستوران، دودش به چشم پرسپولیس خواهد رفت و نمی‌توان انتظار داشت حتی در صورت بازگشت کالدرون به ایران هم شاهد اتحاد و همدلی در این این تیم باشیم. شاید بهتر باشد تصمیم‌گیرندگان اصلی در باشگاه پرسپولیس افرادی نباشند که یک شبه در این باشگاه پست‌های مهم گرفتند و نیامده می‌خواهند تیتر اول خبرها باشند.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)