پرسپولیس نیوز : علیرضا رحیمی آماده است تا با بازیکنان مورد نظر دایی برای عضویت در این تیم مذاکره کند.

دومین بخش از پول اسپانسر 30 میلیاردی پرسپولیس نقد شد. حالا علیرضا رحیمی که پیش از این 2 میلیارد تومان در اختیار داشت با گرفتن 3.5 میلیارد دیگر تقریبا 30 درصد از بودجه کل فصل این تیم برای خرید بازیکن و تمدید قراردادها را در اختیار دارد. او که باشگاهش به دلیل مشکلات مالی حساب رسمی ندارد ، این پول ها را در اختیار ذی حساب باشگاه قرار داده و حالا می تواند از میان لیست بازیکنانی که در اختیار  علی دایی در اختیارش گذاشته هم مذاکره کند و هم بازیکن بگیرد. البته باید یادش باشد وزیر ورزش از طرف آنها قول داده ته پولی که خرج می کنند باید 18 میلیارد باشد. پولی که 2 میلیارد و 200 میلیون آن مبلغ قرارداد سرمربی یعنی علی دایی است.

 

 امیر رضا خادم می گوید اگر کسی حاضر است پول بیشتری بدهد به استقلال و پرسپولیس بدهد او قرارداد با اقوام و آشنایانش را منتفی می کند.
خبر صبح امروز گفت و گویی را با امیر رضا خادم منتشر کرد.در این گفت و گو از او سوال شده بود که صحبت هایی مطرح می شود مبنی بر اینکه اعضای هیات مدیره استقلال و پرسپولیس به شما وابسته هستند که او این واکنش را نشان داده است:«فکر می‌کنم این حداقل حرفی است که برخی پشت سر من می‌زنند و باید منتظر خیلی حرف و حدیث‌ها و اتهامات دیگر باشم. این مطالب نادرست است و حتی اگر فرض را بر این بگذاریم که چنین مسائلی صحت داشته باشد مگر اتفاق بدی افتاده است؟ پرسپولیس هنوز کارش را شروع نکرده، 5/6 میلیارد پول در حسابش است و استقلال هم هنوز قرارداد نبسته، 3 میلیارد پول گرفته است.
طبیعی است که وقتی وارد آب شوم، پایم خیس می‌شود اما نگرانی از این بابت ندارم. اگر بر فرض، من وابستگان خودم را به هیأت مدیره استقلال و پرسپولیس آوردم، مگر کار بدی کرده‌ام؟ مگر بد است که اقوام من مشکلات مالی استقلال و پرسپولیس را حل کنند و پول بدهند؟ طی 30 سال گذشته چه زمانی این شرایط برای استقلال و پرسپولیس وجود داشته و آنها تا این حد بابت مسائل مالی خیال‌شان راحت بوده است؟ همین حالا هم اعلام می‌کنم اگر کسی حاضر است پول بیشتری به این دو باشگاه بدهد من قرارداد با اقوام و آشنایانم را منتفی می‌کنم و با آنها قرارداد می‌بندم. نمی‌دانم چرا کسی به اینکه چه اتفاق خوبی در این دو باشگاه افتاده توجهی نمی‌کند و عده‌ای دنبال مطرح کردن حرف‌های حاشیه‌ای هستند. این حرف‌ها فقط شایعات نادرست و بی‌اساس است.»

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)