باشگاه پرسپولیس قصد ندارد اقدام رسمی برای جذب امید نورافکن در نیم فصل انجام دهد.

با شروع نقل‌وانتقالات زمستانی بازار شایعات و گمانه‌زنی‌ها درباره لیست ورودی و خروجی تیم‌ها دوباره به اوج خود رسیده است. در همین زمینه نیز در روزهای گذشته خبرهای مختلفی پیرامون مذاکره چندین باشگاه با بازیکنان پرسپولیس مطرح شده، اما پیگیری‌ها نشان می‌دهد تاکنون تنها باشگاه مس کرمان برای جذب سیامک نعمتی و امید عالیشاه به باشگاه پرسپولیس درخواست رسمی داده است.

باشگاه پرسپولیس نیز پس از دریافت نامه رسمی از باشگاه مس، این موضوع را به اطلاع یحیی گل‌محمدی رسانده است تا تصمیم نهایی در این مورد را سرمربی سرخپوشان بگیرد.

همچنین طی روزهای گذشته شایعاتی راجع به مذاکره امید نورافکن با پرسپولیس منتشر شد، اما از این باشگاه خبر می‌رسد سرخپوشان تاکنون هیچ پیشنهاد رسمی به باشگاه سپاهان برای جذب این بازیکن ارائه نکرده‌اند. مدیران پرسپولیس ظاهراً معتقدند سپاهان در این مقطع از فصل به راحتی اجازه خروج به نورافکن را نخواهد داد و به همین دلیل فعلاً نامه‌ای رسمی برای جذب این بازیکن به باشگاه اصفهانی نخواهند زد.

قرارداد امید نورافکن با باشگاه سپاهان در پایان فصل جاری به اتمام خواهد رسید و به طور حتم این بازیکن در صورتی که حتی نتواند در پنجره کنونی به پرسپولیس پیوندند،‌ در نقل‌و‌انتقالات تابستانی یکی از اهداف اصلی گل‌محمدی برای پست دفاع چپ خواهد بود.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)