در حالی که باشگاه پرسپولیس قسط اول خود به رادوشوویچ پرداخت کرده اما منبع تهیه این پول جالب است.

باشگاه پرسپولیس چند روز زودتر از موعد، قسط اول رادوشوویچ دروازه‌بان اسبق خود را به حساب این بازیکن واریز کرد تا ضمن پرداخت اولین قسط، فعلا از جریمه 200 هزار یورویی بابت دیرکرد جلوگیری کند.

در خصوص پرداخت مبلغ 250 هزار یورو به رادوشوویچ عنوان شده بود این مبلغ توسط دوستان مدیرعامل باشگاه فراهم شده هرچند که باشگاه پرسپولیس در این باره واکنش رسمی نداشت.

در این باره مطلع شدیم که باشگاه پرسپولیس برای پرداخت قسط اول دروازه‌بان اسبق خود به سراغ بانک ایرانی طرف قرارداد رفته و از طریق این بانک کشورمان موفق شده قسط اول رادوشوویچ را بپردازد.

گفته می‌شود؛ این بانک از طریق یکی از صرافی‌های همکار با خود، مبلغ 250 هزار یورو به حساب رادوشوویچ واریز کرده تا به نوعی پرسپولیس از یک خطر جدی رهایی پیدا کند. این بانک به عنوان یکی از شرکای اقتصادی اصلی پرسپولیس در این فصل با این باشگاه مشغول به کار است و پرسپولیسی‌ها مبلغ حاصل از فروش 10 درصد از سهام خود را در این بانک سپرده‌گذاری کرده‌اند.

در خصوص این کمک بانک کشورمان، مطلع شدیم که این بانک در حالی این پول را پرداخت کرده که بعدا بابت آن با باشگاه پرسپولیس تسویه خواهد کرد و به احتمال زیاد از سپرده پرسپولیس در این بانک برداشت خواهد شد؛ چراکه این پرداخت پول بیش‌تر شبیه قرض دادن بوده و به همین خاطر باشگاه پرسپولیس باید این پول را به بانک شهر بپردازد.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)