۴ باشگاه سپاهان، استقلال، پرسپولیس و تراکتور تا فردا (سه‌شنبه) مهلت دارند قراردادهایی که تاکنون به امضا رسانده‌اند را به سازمان لیگ فوتبال ارائه کنند.

محمدرضا کشوری‌فرد، سرپرست سازمان لیگ فوتبال دیروز (یکشنبه) در نامه‌ای به سپاهان، استقلال، پرسپولیس و تراکتور از این چهار باشگاه درخواست کرد که قراردادهایشان را تا فردا (سه‌شنبه) به این سازمان ارائه کنند.

این نامه نکاتی به همراه داشت که یکی از آن‌ها، ابلاغ آن به تنها چهار باشگاه لیگ برتری و همچنین مهلت این نامه تا ۲۷ خرداد بود، چرا که پایان نقل و انتقالات در تاریخ ۱۲ مرداد است. به همین دلیل ابهاماتی درباره این نامه به وجود آمد.

پیگیری‌ها درباره این نامه نشان داد که برنامه سازمان لیگ برای بررسی و راستی‌آزمایی قراردادهای باشگاه‌های لیگ برتری، مرحله به مرحله است که مرحله نخست آن با سپاهان، استقلال، پرسپولیس و تراکتور بوده است. در همین راستا پس از بررسی قراردادهای این چهار باشگاه، نوبت به ۱۲ باشگاه لیگ برتری دیگر خواهد رسید.

همچنین سپاهان، استقلال، پرسپولیس و تراکتور تا فردا قرار است فقط قراردادهایی که تاکنون به امضا رسیده است را جهت راستی‌آزمایی به سازمان لیگ فوتبال ارائه کنند. در نتیجه این نامه به معنای پایان فعالیت نقل و انتقالاتی این چهار باشگاه نیست و تنها به دلیل این که بررسی و راستی‌آزمایی قراردادهای لیگ برتری روی هم انباشته نشود، سازمان لیگ درخواست ارائه قراردادها از سوی سپاهان، استقلال، پرسپولیس و تراکتور را کرده است.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)