بازیکن اسبق پرسپولیس گفت: متاسفانه اتفاقات حاشیه‌ای و مالی باشگاه پرسپولیس باعث شده این تیم در همه بازی‌ها بدون تمرکز کامل وارد مسابقه شود ولی شکر خدا نتیجه‌اش را می‌گیرد.

دیدار اول دور برگشت تیم پرسپولیس در بیست و یکمین دوره لیگ برتر با پیروزی شاگردان یحیی گل محمدی مقابل فولاد خوزستان به پایان رسید.

امیرحسین فشنگچی بازیکن سابق تیم‌های فولاد خوزستان و پرسپولیس در گفتگو با خبر ورزشی، درباره دیدار این دو تیم و بسته شدن دوباره پنجره نقل و انتقالاتی باشگاه پرسپولیس اظهاراتی را مطرح کرد.

بازی پرسپولیس و فولاد را چطور ارزیابی کردید؟

اولاً درباره فولاد باید بگویم از زمانی که جواد نکونام هدایت این تیم را در دست گرفت با نظم و انضباط بهتری فوتبال بازی می‌کند. البته آقای ویسی هم زحمت کشیدند ولی در حال حاضر فولاد خیلی بهتر فوتبال بازی می‌کند. آنها توانستند در ۲۰ دقیقه اول به خوبی پرسپولیس را تحت فشار قرار دهند ولی پرسپولیس کم کم سوار بر بازی شد چون توانست از مشکلات ذهنی بازیکنانش فاصله بگیرد.

منظور از مشکلات ذهنی مسائل مالی و مدیریتی این باشگاه است؟

بله! متاسفانه بازیکنان پرسپولیس هم باید درون زمین بجنگند هم بیرون از زمین با مسائل مالی درگیر باشند.

شنیدید که در میان دو نیمه خبر بسته شدن پنجره باشگاه پرسپولیس هم منتشر شد؟

واقعاً جای تأسف دارد. این قدر که این پنجره باز و بسته شد بازیکنان سرما خوردند. ظاهراً این بحث واقعاً جمع شدنی نیست. متاسفانه اینقدر مدیران مختلف برای پرسپولیس آورده اند و هیچکدام هم برایش دل نمی‌سوزاند که به این وضع دچار شده است. افرادی که با تصمیمات لحظه‌ای این شرایط را برای باشگاه رقم زدند. هرکدام شان یک بازیکن بی کیفیت خارجی را آوردند و پرسپولیس را به این روز انداختند.

در مورد بازی بیشتر صحبت می‌کنید؟

در نیمه دوم تمرکز بازیکنان بهتر شد و شکل بازی پرسپولیس، فولاد را به عقب راند و در نهایت تیم به گل رسید. در مسابقات گذشته هم پرسپولیس معمولا در نیمه دوم گل می‌زد. خوبی این تیم این است که بعد از گلزنی می‌تواند از گلش دفاع کند.

شرایط جدول را چطور می‌بینید؟

در کل این برد خیلی به موقع بود و حالا پرسپولیس چسبیده به صدر جدول.

روی گل مهدی عبدی بازیکنان و کادر فنی فولاد اعتراض داشتند؟

من کارشناس داوری نیستم ولی این را می‌دانم وقتی داور خطایی را نمی‌گیرد یعنی خطا نبوده است، اعتراض فولادی‌ها بی دلیل بود. این سه امتیاز خیلی به موقع بود و پرسپولیس با این برد یک خداحافظی دلچسب با هوادارانش کرد و به تعطیلات رفت.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)