پرسپولیس نیوز : محمد پنجعلی که از کنار گذاشته شدنش خبر ندارد می‌گوید اگر برود دوباره به این تیم بازمی‌گردد.

سرپرست برکنار شده پرسپولیس درباره خبر کنار رفتنش از سرپرستی پرسپولیس اظهار کرد: اگر این اتفاق بیفتد استقبال می‌کنم اما تا الان کسی به من چیزی نگفته و من هم مشکلی برای ادامه همکاری با باشگاه نداشتم.

او ادامه داد: تغییر مربی در همه جای دنیا اتفاق می‌افتد اما روندی که در پرسپولیس اتفاق افتاد در هیچ جا عرف نیست. همه باشگاه‌ها حداقل یک تشکر یا تقدیری از سرمربی قبلی انجام می‌دهند اما متوجه نمی‌شوم که چرا اینگونه کادر فنی قبلی را برکنار کردند.

پنجعلی در پاسخ به این سوال که مثل اینکه پس از برکناری دایی گفته بود او هم از پرسپولیس می‌رود، گفت: من چنین حرفی نزده بودم. اتفاقا سیاسی از من دعوت کرد و با او صحبت کردم. من گفتم در خدمت پرسپولیس هستم و بحثی مبنی بر تغییر سرپرست وجود نداشت.

وی با تاکید بر اینکه هنوز جدا شدنش از این باشگاه را کسی به او ابلاغ نکرده، گفت: من همیشه برای پرسپولیس آرزوی موفقیت می‌کنم. همه ما دوست داریم پرسپولیس شرایطی داشته باشد که مردم خوشحال شوند. اگر درباره من تصمیمی گرفته‌اند باید به من ابلاغ کنند اما تا این لحظه کسی با من صحبت نکرده است. با این حال اگر هم بروم اصلا مشکلی ندارم. پرسپولیس خانه اول و آخر من است. من زاده این خانه هستم و اگر بروم هم موقتی است نه دائمی. دوباره به پرسپولیس برمی‌گردم و به خانواده‌ام کمک می‌کنم.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)