پیشکسوت سرخپوشان پایتخت، گفت: تجربه «سید جلال حسینی» برگ برنده پرسپولیس در دیدارهای اخیر بوده است.

تیم فوتبال پرسپولیس موفق شد تا در اولین دیدار خود در نیم فصل دوم هم سایپا را شکست دهد و صدرنشینی در لیگ را حفظ کند.

محمد پنجعلی در گفت‌وگو با ایرنا، در مورد عملکرد پرسپولیس برابر سایپا، گلزنی‌های سید جلال حسینی و تاثیر او در موفقیت‌های اخیر پرسپولیس و … صحبت‌هایی انجام داد که در زیر می‌خوانید:

بازی با سایپا چطور بود؟

بازی خوبی را از تیم شاهد بودیم. پرسپولیس یک گل زد و چند گل هم نزد. مهم ترین موضوع سه امتیاز بازی بود که به آن رسیدیم و بابت این موضوع به بازیکنان و کادر فنی تبریک می‌گویم.

باز هم سید جلال حسینی گلزنی کرد.

سید ثابت کرد که سن در فوتبال فقط یک عدد است. او نه تنها این روزها بهترین بازیکن پرسپولیس بلکه یکی از بهترین های لیگ است. واقعا تاثیر زندگی سالم را در چنین بازیکنی می توان دید. با این وجود امیدوارم که او همچنان برای پرسپولیس بدرخشد و در تیم بزرگی کند.

تاثیر او در موفقیت های اخیر پرسپولیس چقدر است؟

فکر می‌کنم که او امتیاز آورترین بازیکن پرسپولیس تا اینجای کار باشد. حسینی گل‌های حساسی در این چند سال برای تیم زده و در دفاع هم ستون پرسپولیس است. تجربه او برگ برنده پرسپولیس در این مدت بود.

پرسپولیس توانست در ۶ بازی ۶ برد متوالی به دست آورد. نظر شما در این باره چیست؟

پرسپولیس پس از اتفاقات فینال آسیا کمی افت داشت اما رفته رفته تیم به آرامش رسید و توانست دوباره اوج بگیرد و به صدر جدول نیز بازگردد.

خیلی‌ها از پرسپولیس این ایراد را می‌گیرند که اقتصادی می‌برد. نظر شما در این خصوص چیست؟(ادمین: خیلی‌ها بیخود کردند با شما)

پرسپولیس کاملا منطقی بازی می‌کند؛ نه اقتصادی. اگر تیم زمانی که جلو است بی مهابا حمله کند، همه این انتقاد را مطرح می‌کنند که این تیم نمی‌تواند از گلش دفاع کند. به نظر من پرسپولیس بهترین روش ممکن را در پیش می‌گیرد و مسابقاتش را هم با پیروزی پشت سر می‌گذارد.

پرسپولیس به دنبال جذب مدافع است. نظر شما در این باره چیست؟

پرسپولیس بهترین مدافعان ایران را در حال حاضر در ترکیب خود دارد اما ما لیگ قهرمانان را پیش رو داریم که به طور قطع این دفعه هدفمان از این مسابقات، قهرمانی است. باید تقویت شویم تا کمبود بازیکن به تیم ضربه نزند.

آیا این پرسپولیس می‌تواند پنجمین قهرمانی متوالی را بدست آورد؟

هر کسی سبک بازی و سرعت تیمی پرسپولیس را در این چند وقت دیده باشد به روند صعودی تیم پی خواهد برد. در ایران تیمی جلودار پرسپولیس نیست و با تقویت شدن تیم در آسیا هم می توانیم مدعی باشیم.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)