پرسپولیس نیوز: پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: تصمیم منصفانه این است که در صورت لغو بازی‌ها تیم پرسپولیس را به عنوان قهرمان اعلام کنند.

محمد پنجعلی، در خصوص شرایط این روز‌های تیم فوتبال پرسپولیس اظهار داشت: در حال حاضر نه فقط فوتبال ما بلکه جامعه درگیر ویروس کرونا است. در درجه اول مردم باید تمام نکات بهداشتی را رعایت کنند و با حمایت از پزشکان و پرستاران که در خط مقدم این ویروس قرار گرفته‌اند، سعی کنیم این بیماری را زودتر در کشور ریشه‌کن کنیم.

وی درباره تغییرات در هیئت مدیره پرسپولیس هم تصریح کرد: متاسفانه این چیز جدیدی نیست که در پرسپولیس اتفاق افتاده است. ما هر سال شاهد این تغییرات هستیم و تا زمانی که فوتبال به بخش خصوصی واگذار نشود، روند به همین شرایط پابرجا خواهد بود. از قهرمانی تیم ملی در آسیا سال‌ها می‌گذرد و ما همچنان نتوانستیم قهرمان جام ملت‌ها شویم؛ چون فوتبال ما از لحاظ ساختاری مشکل دارد و بهترین راه‌حل این است که کشورهای پیشرفته در قاره مثل کره جنوبی و استرالیا را الگوی خود قرار بدهیم. با این کار، فوتبال ما هم روند رو به رشدی مانند کشور‌های دیگر آسیایی پیدا می‌کند.

کاپیتان سابق پرسپولیس در خصوص تعطیلی لیگ برتر گفت: تصمیم منصفانه این است که در صورت لغو بازی‌ها تیم پرسپولیس را به عنوان قهرمان اعلام کنند. این تیم با فاصله ۱۰ امتیازی نسبت به سایر تیم‌ها در صدر جدول قرار گرفته است و تیم‌های مدعی هم با یکدیگر بازی دارند. با این وجود به نظر من قهرمانی پرسپولیس قطعی است.

پنجعلی در خصوص انتصاب نبی به عنوان دبیرکل فدراسیون فوتبال هم عنوان کرد: نبی سال‌ها در فوتبال حضور دارد و قبلا هم در فدراسیون فوتبال کار کرده است. او با جزئیات مدیریت فوتبال ما آشنا است و امیدواریم بعد از حضورش در فدراسیون، اتفاق‌های خوبی در فوتبال رخ بدهد.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)