پرسپولیس نیوز : سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس اعلام کرد که این تیم در اردوی خارجی خود با تیم‌های ایرانی بازی دوستانه انجام نمی‌دهد.

محمد پنجعلی در مورد مبلغ پیشنهادی مسئولان مجموعه ورزشی آزادی به تیم‌هایی که می‌خواهند بازی‌های خود را در این ورزشگاه برگزار کنند، گفت: 270 میلیون برای هر بازی بسیار زیاد و پرداختش برای هر باشگاهی مشکل است، البته در این مورد آقای رحیمی باید صحبت و تصمیم‌گیری کنند.

وی در خصوص آخرین وضعیت سید جلال حسینی و مشخص شدن تکلیف حضور و عدم حضور این بازیکن در پرسپولیس اظهار داشت: احتمال دارد سید جلال در پرسپولیس ماندنی شود اما نمی‌توانیم قاطع بگوییم که این بازیکن قراردادش را تمدید می‌کند یا خیر. امیدوارم این اتفاق رخ دهد.

سرپرست تیم پرسپولیس درباره اینکه در صورت عدم حضور خلعتبری، حسینی و پولادی در پرسپولیس آیا این باشگاه بازیکن خارجی می‌گیرد، عنوان کرد: مسلماً دنبال جایگزینان احتمالی این بازیکنان هستیم و بیکار نمی‌نشینیم. پرسپولیس امسال کار سختی پیش‌رو دارد و باید بازیکنان خوبی در تیم حضور داشته باشند.

پنجعلی در مورد برنامه‌ بازی‌های دوستانه پرسپولیس در اردوی ترکیه خاطرنشان کرد: قرار است 2،3 بازی دوستانه در اردوی ترکیه برگزار کنیم که هنوز نام حریفانمان مشخص نشده است، البته با هیچ تیم ایرانی در ترکیه بازی دوستانه انجام نمی‌دهیم. با توجه به این مسئله که همزمان با حضور ما در ترکیه چند تیم مطرح اروپایی هم به این کشور می‌آیند می‌خواهیم در صورت امکان با این تیم‌ها بازی دوستانه انجام دهیم.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)