حضور والارضا نوه علی پروین در تیم نوجوانان پرسپولیس انتقادهایی را به وجود آورد.

به نقل از خبرورزشی؛ علی پروین دو روز پیش با تبریک به نوه اش والا رضا فرزین اعلام کرد که او به تیم نوجوانان پرسپولیس پیوسته است. اتفاقی که بعد از انتشار عکس های نوه پروین با انتقادهایی از سوی برخی مواجه شد که این حضور را حاصل اعتبار علی پروین می دانستند . بیشترین انتقادها به شرایط و آمادگی جسمانی نوه پروین مربوط بود که به نظر می رسید برای حضور در زمین فوتبال با اضافه وزن روبرو است.

j

محمد پنجعلی رئیس آکادمی و مدیرتیم های پایه پرسپولیس در واکنش به این نتقادها می گوید؛ «جالب است! حالا همه کارهای فوتبال درست است و فقط مشکل فوتبال ما حضور نوه علی پروین در تیمهای پرسپولیس است.»

ادامه حرف های پنجعلی را بخوانید؛ «علی پروین ۷۰ سال در این فوتبال و پرسپولیس بوده است و آنقدر برای تیم زحمت کشیده است نمی توان راجع به زحمات و افتخاراتش در یک ساعت و یک روز صحبت کرد. حالا اینکه نوه او که تمام عمرش را در پرسپولیس بوده آمده نباید چنین جوی راه بیفتد.»

این هم حرف آخر مدیر آکادمی پرسپولیس؛ «می گویند وزنش بالا است اما مشکلی نیست با برنامه و تمرینات اختصاصی او شرایط فیزیکی و آمادگی صد درصد را به دست می آورد؛ اگر بخواهیم از این چیزها حرف بزنیم می توانم راجع به برانکو صحبت کنم که چهارسال برادرش در پرسپولیس بود و هیچ کاری نکرد.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)