پرسپولیس نیوز : مدیر تیم‌های فوتبال پایه پرسپولیس گفت: وقتی سرمربی یک تیم تصمیم نهایی‌اش را در خصوص وضعیت بازیکنان می گیرد نباید در آن دخالت کرد.

محمد پنجعلی، درباره جدایی برخی بازیکنان پرسپولیس نظیر فرشاد احمدزاده و صادق محرمی گفت: به هر حال آنها بازیکن حرفه ای هستند و نمی توان در تصمیم گیری های فردی چنین بازیکنانی دخالت کرد. شاید آنها راه پیشرفت خود را در تیم های دیگر می دیدند و به همین خاطر از پرسپولیس رفتند. باید به تصمیم آنها احترام گذاشت.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس درباره تصمیم برانکو ایوانکوویچ در خصوص خروج نام محسن مسلمان از جمع سرخپوشان پایتخت تصریح کرد: او واقعا هافبک قابلی است و توانایی های فنی خوبی هم دارد. شاید اگر شخص دیگری جای برانکو ایوانکوویچ بود تصمیم دیگری درباره مسلمان می گرفت اما برانکو صلاح دانست او را کنار بگذارد. یک مربی مسئولیت فنی تیمش را عهده دار است و نباید از او خرده ای درباره بازیکنان دلخواهش گرفت.

پنجعلی افزود: کادرفنی بهتر از هر شخص دیگری می داند که محرومیت پرسپولیس در نقل و انتقالات می تواند تیم را دچار تزلزل احتمالی کند. شک نداشته باشید برانکو به همه چیز فکر کرده است و تصمیمات مهم خود را گرفته است. پس دیگر نباید روی حرفش حرفی زد.

مدیر تیم های فوتبال پایه باشگاه پرسپولیس درباره شانس هت تریک قهرمانی این تیم در لیگ برتر اظهار داشت: شایستگی پرسپولیس در دو سه سال گذشته بر همه ثابت شده است. درست است که رقبای این تیم خریدهای بسیار بزرگی انجام داده اند اما دلیل نمی شود بخواهیم پرسپولیس را مدافع عنوان قهرمانی ندانیم. این تیم موفق تر از همیشه ظاهر خواهد شد. این تیم می‌تواند در قهرمانی لیگ برتر هت تریک کند و در آسیا هم بدرخشد. البته بازی با الدحیل بسیار سخت است و نیاز به حمایت همه جانبه از این تیم دارد.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)