پرسپولیس نیوز :  سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس معتقد است مدافع تیم ملی فوتبال کاستاریکا می‌تواند به سرخپوشان کمک کند.

محمد پنجعلی  در مورد آخرین اخبار از مذاکرات باشگاه پرسپولیس با میشائیل اومانا، مدافع تیم ملی کاستاریکا گفت: برای پیدا کردن یک مدافع خوب خارجی در حال انجام مذاکره هستیم. درست است که در حال حاضر مدافعان خوبی در پرسپولیس حضور دارند اما چون باید در سه جام به میدان برویم احتیاج داریم در هر پست چند بازیکن آماده داشته باشیم.

وی ادامه داد: ما بازی‌های اومانا را در جام جهانی دیدیم و می‌دانیم که یک بازیکن در سطح جهانی است و قطعاً می‌تواند به پرسپولیس کمک کند. بازیکنی که در جام جهانی بازی کرده حتماً شرایط خوبی دارد.

سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس در پاسخ به این سؤال که آیا این تیم در پست‌های دیگر هم دنبال جذب بازیکن خارجی است، اظهار داشت: دنبال این هستیم که در پست‌های دیگر هم در صورت لزوم بازیکنان خارجی جذب کنیم. هر چه تیم قوی‌تر باشد به نفع همه است.

پنجعلی در مورد توقیف اموال باشگاه پرسپولیس توسط کشتی‌گیران پیشین این باشگاه خاطر نشان کرد: رخ دادن این اتفاقات اصلاً جالب نیست ولی چه‌کار می‌شود کرد؟ متأسفانه این بدهی برای گذشته است ولی باید پرداخت شود.

وی درباره اینکه روز گذشته در تمرین پرسپولیس با هواداران علی کریمی صحبت کرده است، عنوان کرد: تماشاگر حق دارد سؤال بپرسد ما هم وظیفه داریم با هواداران صحبت کنیم. من و امثال من کارگر هواداران هستیم.

سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص برگزاری بازی دوستانه این تیم پیش از آغاز فصل جدید، گفت: با توجه به اینکه پیکان در جام شهدا حضور دارد با یک تیم لیگ برتری دیگر بازی دوستانه برگزار خواهیم کرد.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)