پیشکسوت پرسپولیس معتقد است استقلال در هفته‌های آتی لیگ برتر، باز هم امتیاز از دست می‌دهد و سرخپوشان باید تمامی امتیازات دیدارهای باقیمانده را کسب کند.

محمد پنجعلی در گفت‌وگو با تسنیم، درباره برتری ۲ بر صفر پرسپولیس مقابل پیکان اظهار داشت: پرسپولیس با اینکه بخش عمده بازی را ۱۰ نفره سپری کرد، عملکرد بسیار خوبی داشت و کاملاً برتر از پیکان بود. پیش‌تر هم گفته بودم پرسپولیس نباید امتیاز از دست بدهد؛ چون حریف باز هم امتیاز از دست می‌دهد. در دیدار استقلال و سپاهان هم توپ به دست مدافع استقلال برخورد کرد و داور یک پنالتی نگرفت. البته شاید من اشتباه کنم.

وی با بیان اینکه فکر نمی‌کرد پرسپولیس پس از یک هفته پُرحاشیه چنین عملکردی را از خود نشان دهد، تصریح کرد: پرسپولیس تیمی بزرگ بوده و با حاشیه زاده شده است! همین که بازیکنان آمادگی مدیریت این حواشی را دارند و حاشیه‌ها روی آنها تأثیر نمی‌گذارد، اتفاق بسیار خوبی محسوب می‌شود. پرسپولیس ۴۰ میلیون هوادار دارد و تساوی هم در این تیم داستان‌های خودش را دارد.

پیشکسوت پرسپولیس در خصوص تصمیمات کادر فنی این تیم در بازی دادن به شرزود تمیروف به تسنیم گفت: این مربیان هستند که با بازیکنان سر و کله می‌زنند و ما به نظرات آنها احترام می‌گذاریم، اما تاکنون چیزی از تمیروف ندیدیم. مشخص است که این بازیکن استرس دارد و اگر یک گل بزند، شرایط بهتری پیدا می‌کند. ۹۰ درصد بازیکنان تیم ملی ایران در فوتبال اروپا بازی می‌کنند و به نظرم بازیکنان خارجی که به فوتبال کشورمان می‌آیند، باید سطحی فراتر از آسیا داشته باشند.

پنجعلی در پاسخ به این پرسش که چقدر به قهرمانی سرخپوشان در لیگ بیست‌ویکم امیدوار است، خاطرنشان کرد: فوتبال قابل پیش‌بینی نیست. گاهی ممکن است بازی گره بخورد یا اشتباه داوری به ضرر تیم رخ بدهد، اما پرسپولیس اکنون از همه تیم‌ها بهتر بازی می‌کند. تیم این همه بازیکن از دست داده، اما توپ را به زیبایی در زمین به حرکت درمی‌آورد و دیدیم چقدر موقعیت ساخت. اگر پرسپولیس امتیازی از دست ندهد، خیلی به قهرمانی در لیگ برتر خوش‌بین هستم.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)