کاپیتان اسبق پرسپولیس گفت: شاید امروز متوجه ارزش سه امتیاز بازی با سپاهان نشویم ولی خیلی زود متوجه حساسیت این برد مقابل تیم قابل احترام اصفهانی خواهیم شد.

پرسپولیس در دیدار مقابل سپاهان اصفهان با تک گل کمال کامیابی‌نیا سه امتیاز حساس دیدار هفته دوازدهم مقابل یکی از رقبای جدی‌اش برای کسب عنوان قهرمانی را برنده زمین را ترک کرد. محمد پنجعلی در خصوص این دیدار گفت‌وگو کرد.

سه امتیاز بازی پرسپولیس و سپاهان چقدر برای گل محمدی و شاگردانش اهمیت داشت؟

این برد خیلی اهمیت داشت. چون هر دو تیم جزو رقبای اصلی برای کسب عنوان قهرمانی هستند، به همین خاطر این برد ۶ امتیازی بود و سپاهان با این باخت سه امتیاز از پرسپولیس عقب افتاد. پرسپولیس خیلی با احتیاط و هوشمندانه بازی کرد. به ویژه بعد از گل، بازیکنان اصلاً ریسک نمی‌کردند و مشخصاً می‌خواستند هر طور شده سه امتیاز را بگیرند.

شرایط خط دفاعی پرسپولیس را چطور ارزیابی کردید؟

در کل تیم ما تیم شده است و هرچه می‌گذرد بازیکنان با هم هماهنگ‌تر می‌شوند. ما در ابتدای فصل خیلی تغییرات داشتیم ولی کم‌کم بازیکنان یکدیگر را شناخته اند و به خوبی در نقاط مختلف زمین یکدیگر را پیدا می‌کنند.

انتظار گلزنی یک هافبک در این بازی را داشتید؟

در چنین مسابقاتی هر بازیکنی می‌تواند، باید گل بزند. کمال هم درون شش قدم وقتی دروازه‌بان به سمتش می‌آمد توپ را با سر به زاویه مخالف زد. این یعنی که ضربه سرش هدف داشت. گل به موقعی بود و در ادامه تجربه بازیکنان پرسپولیس باعث شد به خوبی از آن مراقبت کنند.

سپاهان را چطور ارزیابی کردید؟

به نظرم سپاهان تیم خیلی خوب و قابل احترامی‌است. آنها در فاز حمله فوق العاده سریع و خوب هستند. به هر حال این سه امتیاز برای آنها هم اهمیت داشت که البته خوشبختانه پرسپولیس آن را گرفت. مطمئنم با توجه به شرایط امروز، شاید کسی خیلی به حساسیت این سه امتیاز توجه نکند ولی خیلی زود ارزش‌های این سه امتیاز برای پرسپولیس و هوادارانش مشخص می‌شود.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)