مدافع تیم فوتبال پرسپولیس گفت: امیدوارم با حیایی که بازیکنان پرسپولیس دارند و این زحمتی که می‌کشند به شخصیت‌شان توهین نشود.

مرتضی پورعلی‌گنجی پس از پایان دیدار پرسپولیس مقابل تراکتور اظهار داشت: به همه هواداران در ابتدا تبریک می‌گویم. آن تعداد کمی که آمده بود دست‌شان درد نکند و البته هوادارانی که انرژی مثبت فرستادند. یک تبریک هم به هواداران پرشور تراکتور می‌گویم. بعد از 15 سال بازی کردن هوادارانی دیدم که خیلی لذتبخش تشویق می‌کردند. به آنها تبریک می‌گویم و امیدوارم در ادامه راه موفق باشند.

وی با اشاره به مشکلات مالی سرخپوشان ادامه داد: فکر می‌کنم اولین کشوری هستیم که در مورد این قضایا صحبت می‌کنیم. فکر می‌کنم همه تیم‌های ایرانی و استقلال و پرسپولیس تیم‌هایی باشند که همیشه در مورد پول صحبت می‌کنند و سختی می‌کشند. چیزهای مهم‌تری هست که می‌توانیم در مورد آن صحبت کنیم؛ مثل زیرساخت. کشورهای همسایه را ببینید، متوجه آن می‌شوید. این قشنگ نیست که بازیکن آرامش و ذهنش درگیر این باشد که ماهانه پول به حسابش می‌آید یا نه. فوتبال بازی کردن و کار حرفه‌ای زحمت زیادی می‌خواهد و بازیکنان باید در آرامش باشند.

مدافع تیم پرسپولیس در پایان تصریح کرد: بزرگ‌ترها صحبت کردند، ولی من امیدوارم با حیایی که بازیکنان پرسپولیس دارند و این زحمتی که می‌کشند به شخصیت‌شان توهین نشود، چون همه بچه‌ها باغیرت بازی می‌کنند. امروز این مسئله را دیدید. امیدوارم دست به دست هم دهند و آقای درویش و هیئت مدیره کمک کنند تا در ایران و آسیا نمایش جالبی داشته باشیم.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)