مدافع تیم ملی فوتبال گفت: بازی کردن برای تیم ملی آرزوی هر تیمی است و اگر من هم بتوانم یک دقیقه بازی کنم، سرم را می‌گذارم.

مرتضی پورعلی گنجی در مورد شرایط تیم ملی فوتبال اظهار داشت: جام جهانی ویترین و جای بزرگی برای همه تیم‌هایی است که در آن حضور دارند. امیدوارم با تمرین خوب و تمرکز کلی بچه‌ها به هدف اصلی خودمان که صعود است ، دست پیدا کنیم.

وی در مورد اینکه چقدر امیدوار است که در این دوره هم بتواند بازی کند، گفت: بازی کردن برای تیم ملی آرزوی هر تیمی است و اگر من هم بتوانم یک دقیقه بازی کنم، سرم را می‌گذارم.

مدافع تیم ملی در مورد صعود تیم ملی گفت: بردن راحت نیست. همه تیم ها می‌آیند که برای کشورمان افتخار کسب کنند و پیروز شوند. ما هم نشان دادیم همه از جان و دل بازی می‌کنیم. شاید از لحاظ کیفی به دلیل شرایط اروپایی‌ها در سطح آنها نباشیم، اما تمام تلاش مان را می‌کنیم که جلو آنها بایستیم. حریفان ما خوب هستند و ما هم هدف مان کسب نتایج خوب است.

پورعلی گنجی در مورد اینکه تیم الان با 2018 چه تفاوتی دارد، گفت: 2018 همه بازیکنان جوان بودیم و پخته نبودیم، اما الان به دلیل انجام بازی های بین المللی زیاد با تجربه تر شدیم. بازی‌های راحتی نداریم، اما صعود از این مرحله امکانپذیر است و این قول را از طرف خودم و بچه‌ها می‌دهم که سرمان را برای موفقیت تیم ملی بگذاریم.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)