مدافع تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: کی‌روش یک مربی حرفه‌ای است و درخواست‌هایی هم که برای تیم ملی دارد حرفه‌ای هستند.

عزت الله پورقاز  درباره شرایط تیم ملی و بازی با مقدونیه که چند روز دیگر برگزار خواهد شد گفت: ما نباید از رقبا عقب بیافتیم. همه تیم‌ها ماه‌هاست کار جدی خود را آغاز کرده‌اند و تیم ملی ایران هم باید برای رقابت با این تیم‌ها آماده شود. هر چه بازی تدارکاتی بیشتری داشته باشیم در بازی های رسمی کمبود تجربه نخواهیم داشت. برگزاری یک بازی با مقدونیه خوب است اما بی شک کافی نیست.

مدافع فصل قبل ملوان در مورد خواسته های کی‌روش و انتقادات او از امکاناتی که برای تیم ملی فراهم شده تصریح کرد:خواسته های کی‌روش به نفع تیم ملی است نه شخص کی‌روش. اینکه او به زمین تمرین ایراد می‌گیرد یا لباس مناسب برای تیمش می‌خواهد آیا خواسته‌ای شخصی است؟ زمین تمرین خوب باشد تیم ما نفعش را می برد. او حرفه‌ای است و خواسته‌های حرفه ای دارد.

پورقاز درباره وضعیت فصل بعد خودش هم گفت: طبیعی است که پیشنهاداتی داشته باشم و در حال بررسی شرایط هستم تا بهترین تصمیم را بگیرم. به زودی تیمم را انتخاب خواهم کرد.

وی درمورد اینکه آیا از دو تیم مطرح پایتخت هم پیشنهاد دارد اظهار داشت: نه هیچ پیشنهادی از این دو تیم نداشته ام. از یک تیم تهرانی و چهار تیم شهرستانی پیشنهاد دارم که باید شرایط را بررسی کنم و زودتر تصمیم بگیرم.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)