پرسپولیس نیوز : مدافع تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: ما در بازی دوستانه مقابل بلاروس به دنبال شناخت نقاط ضعف و قوت‌مان بودیم.

مهرداد پولادی  در خصوص اردوی اتریش و اولین بازی تدارکاتی مقابل بلاروس اظهار داشت: همانطور که می‌دانید ما از فشار بدنسازی کم‌کم در حال خارج شدن هستیم و با بازی‌های تدارکاتی و تمرینات تاکتیکی مطمئن باشید تا قبل از جام جهانی خیلی بهتر خواهیم شد.

وی افزود: شاید این حرف را 10 بار زده باشم ما هرگز نباید از بازی‌های تدارکاتی ترس داشته باشیم به نظرم هرچه بیشتر کنار همدیگر بازی کنیم فوایدش را در جام جهانی خواهید دید.

پولادی ادامه داد: ما در بازی مقابل بلاروس با توجه به اینکه از فشار تمرینات سخت بدنسازی بیرون آمده بودیم بیشتر به دنبال شناخت نقطه ضعف و قوت‌مان بودیم و خوشبختانه توانستیم تا حدودی به هدف‌مان برسیم. البته آنها دوست داشتند هر طور شده تیم ما را شکست بدهند ولی ما هم با وجود اینکه از زیر بدنسازی سنگین بیرون آمده بودیم به نظرم هم خوب کار کردیم و حتی می‌توانستیم به گل هم برسیم.

مدافع تیم ملی فوتبال کشورمان در پاسخ به سؤالی که آیا بلاروس حریف خوبی برای محک ما بود یا خیر، گفت: برگزاری بازی تدارکاتی هیچ ضرری ندارد به نظرم محک بدی نخوردیم چون آنها هم بازیکنان بدی نداشتند ما دنبال برد و باخت نبودیم و به نظرم کی‌روش بیشتر دنبال شناخت از بازیکنان و تاکتیک تیمی است مطمئن باشید در دو بازی آینده تدارکاتی به مراتب بهتر خواهیم شد تا ان‌شاءالله صد درصد با آمادگی تیم ملی را در جام جهانی ببینید.

پولادی در پایان درباره اردوی اتریش نیز گفت: به نظرم اردوی خوب و مثبتی را برگزار کردیم و تا حدود زیادی به اهداف‌مان رسیده‌ایم هرچه این بچه‌ها بیشتر کنار هم باشند سودش را در جام جهانی می‌بینید و عقب‌افتادگی‌ها را جبران خواهیم کرد ما کار بسیار سختی داریم اما من معتقدم ما برای هر دیدار خودمان برنامه داریم و قطعاً می‌توانیم در سه بازی پیش‌رو در جام جهانی از شأن و نام ایران دفاع کنیم.
 

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)