هواداران پرسپولیس در فضای مجازی با به راه انداختن یک پویش خواهان بررسی مجدد پرونده کسر امتیاز از گل‌گهر شدند.

با نزدیک شدن به هفته‌های پایانی لیگ برتر، حساسیت مسابقات و همچنین امتیازاتی که تیم‌ها گرفتند بیشتر از همیشه شده و این مسئله باعث شد تا هواداران پرسپولیس با به راه انداختن یک پویش در توئیتر و اینستاگرام خواهان بررسی مجدد پرونده استفاده باشگاه گل‌گهر از بازیکن گابنی شود.

بعد از استفاده باشگاه گل‌گهر از یک بازیکن گابنی، کمیته انضباطی مدارک ملی‌پوش بودن این بازیکن را جعلی دانست و علاوه بر ۳ بر صفر کردن بازی‌هایی که این بازیکن برای گل‌گهر بازی کرده بود، امتیازهایی هم به تیم‌های استقلال، سپاهان و پیکان داد.

این موضوع حالا سر و صدای زیادی به پا کرده به طوری که هواداران پرسپولیس بیش از ۱۲۵ هزار بار از هشتک «گل‌گهر گیت» استفاده کرد و با امضای کارزار https://www.karzar.net/32477 خواهان بررسی مجدد این پرونده شدند؛ پرونده‌ای که البته کمیته انضباطی و کمیته استیناف فدراسیون فوتبال حکم صادر شده را تأیید کرده و حالا مشخص نیست که آیا این رأی شکسته خواهد شد یا نه.

این در حالی است که علیرضا صالحی رئیس کمیته استیناف روز گذشته در مصاحبه‌ای که انجام داده بود، به اعاده دادرسی باشگاه گل‌گهر واکنش نشان داد و گفته بود که اعضای کمیته استیناف مشغول بررسی این درخواست هستند و احتمالاً تا اواخر لیگ این بررسی مشخص خواهد شد.

فاصله امتیازی پرسپولیس با استقلال به چهار امتیاز رسیده و پرسپولیسی‌ها امیدوار هستند تا با بررسی مجدد این پرونده بتوانند فاصله امتیازی خود با صدر جدول را کمتر کنند.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)