چهارشنبه۲۳ بهمن:(۱۱:۵۸)

مرجع خبری پرسپولیس:مربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: با وینگادا مقابل استقلال فقط به فکر برد فکر می کنیم.

افشین پیروانی اظهار داشت‌: بازی مهمی پیش رو داریم. می‌خواهیم به صدر جدول برسیم و به همین دلیل برای گرفتن ۳ امتیاز با وینگادا که حضورش را ایران به فال نیک می‌گیرم به فکر برد برابر استقلال هستیم.
وی در خصوص شرایط خودش گفت:‌ دنبال شعاردادن نیستم اما من عاشق این تیم هستم و برای موفقیت پرسپولیس از هیچ تلاشی دریغ نمی کنم. فرقی نمی‌کند که در چه سمتی مشغول کار باشم.
پیروانی درباره حواشی چند روز اخیر در مورد توره عنوان کرد:‌ دست‌های پشت پرده در فوتبال ایران وجود دارد. هیچ وقت نمی گویم در فوتبال ما کارهای عجیب و غریب انجام نمی شود. به بازیکن زنگ می‌زنند و دنبال از بین بردن یک بازیکن در یک تیم هستند؛ اما مطمئنم این مسائل درباره توره صدق نمی کند. من در پرسپولیس در فصل جاری فقط یکدلی و عشق به پیراهن این تیم را دیدم.
وی تاکید کرد: توره گل‌های زیادی را برای ما به ثمر رسانده و یکی از موثرترین بازیکنان پرسپولیس بوده است. به هواداران می گویم که یک درصد از شایعات را در خصوص او باور نکنند. او همانند سایر بازیکنان مثل یک سرباز زحمت کشیده است.
پیروانی تصریح کرد: در فصل جاری در هنگام باخت‌ وقتی بازیکنان پرسپولیس را در رختکن می دیدم که چقدر ناراحت هستند به خودم می‌بالیدم که پرسپولیس چه بازیکنان متعصبی دارد

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)