مدیر تیم پرسپولیس گفت که صحنه مشکوک به پنالتی تیم استقلال در دربی ۹۷ را به خاطر نمی‌آورد.

افشین پیروانی پس از تساوی بدون گل پرسپولیس مقابل استقلال اظهار داشت: از لحاظ فوتبالی عملکرد بهتری داشتیم و پرسپولیس بهتر بازی کرد. اگر قرار به بردن بود، باید با اختلاف یک گل پیروز می‌شدیم که نتوانستیم به این مهم برسیم.

«آیا این استقلال بود که پرسپولیس را متوقف کرد یا پرسپولیس سبب توقف استقلال شد؟»، وی در پاسخ به این پرسش گفت: استقلال، ما را متوقف کرد.

مدیر تیم پرسپولیس درباره اعتراض شدید فرهاد مجیدی به عدم اعلام پنالتی به سود استقلال در دقیقه ۸۷ بیان کرد: کدام صحنه؟ یادم نمی‌آید!

پیروانی در مورد اعتراضات نیمکت‌نشینان استقلال به پنالتی سوخته تیم خود در دربی تصریح کرد: هر کسی اختیار دارد هر کاری انجام دهد. ما هم بهترین و آرام‌ترین نیمکت را داریم. ما صحنه‌ای ندیدیم.

وی در این باره که پرسپولیس بهترین فرصت را برای صعود به صدر جدول از دست داد، خاطرنشان کرد: ما عادت به صدر جدول داریم و مطمئن باشید به صدر می‌آییم. تمام تلاش خود را می‌کنیم که به رتبه نخست صعود کنیم.

مدیر تیم پرسپولیس که پیش از این گفته بود یحیی گل‌محمدی دچار سرماخوردگی شده است،‌ در پاسخ به این پرسش که او چرا ماسک نزده بود، یادآور شد: شما پزشک هستید؟! از این به بعد می‌گویم گل‌محمدی با شما مشورت کند.

پیروانی راجع به شرایط کلی تیم پرسپولیس و راه این تیم برای ششمین قهرمانی متوالی در لیگ برتر اظهار داشت: آینده ما خوب است و تیم منسجمی داریم. هواداران از ما توقع قهرمانی دارند و عادت به قهرمانی داریم. تمام تلاش خود را می‌کنیم تا مجدداً به قهرمانی برسیم.

وی در مورد حل مشکلات مالی باشگاه پرسپولیس گفت: مشکلات در حال حل شدن است. باشگاه امروز (شنبه) درصدی از قرارداد اعضای تیم را پرداخت کرد و از مدیران پرسپولیس تشکر می‌کنم.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)