سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس گفت: اگر بخواهیم صحبت کنیم می‌توانیم از اتفاقات این فصل لیگ یک کتاب بنویسیم.

افشین پیروانی پس از تساوی تیم‌های پرسپولیس و هوادار درباره اعتراف بازیکن حریف به زدن گل دوم با دست، اظهار داشت: آنقدر در طول هفته مصاحبه کردند و تنش به وجود آوردند که دیگر نمی‌دانم چه بگویم. یکی از همکاران شما می‌گوید چرا به این صحنه اعتراض نکردید! تا کادر فنی ما حرف می‌زند با کارت جریمه می‌شود. اعضای کادر فنی ما بیشتر از بازیکنان اخطار گرفته‌اند!

وی با اعتراض به عدم حضور هواداران در ورزشگاه‌ها گفت: مگر می‌شود در آزادی تیم حریف با هند از تیم ما امتیاز بگیرد؟! یک سؤال دارم؛ چه اتفاقی می‌خواهد در این دو سه روز بیفتد که می‌گویند از بازی بعد قرار است هواداران به ورزشگاه بیایند؟ چرا ما امروز به‌عنوان میزبان نباید از هواداران خود استفاده کنیم. چه ساز و کار می‌خواهد در این دو سه روز صورت بگیرد که گفتند از هفته آینده هواداران می‌توانند به ورزشگاه بیایند؟ امروز ۱۸ آذر ماه بازی‌ها بدون هوادار است و ۲۱ آذر ماه هواداران می‌توانند بیایند!

سرپرست تیم پرسپولیس خاطر نشان کرد: ما دور رفت بیشتر میزبان هستیم و بیشتر از همه ضرر می‌کنیم. اگر بخواهیم صحبت کنیم می‌توانیم از اتفاقات این فصل لیگ یک کتاب بنویسیم. چرا امروز نباید هوادار ما باشد؟! اگر هوادار بود ما اینطور با دست گل می‌خوردیم؟!

پیروانی در پایان تصریح کرد: ببینم کارشناس‌هایی که کارشناسی می‌کنند این صحنه هند را می‌بینند یا فقط علیه پرسپولیس کارشناسی می‌کنند. به این فوتبال یک مقدار بیشتر رسیدگی کنید.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)