پرسپولیس نیوز: مدیر تیم فوتبال پرسپولیس در جمع هواداران این تیم گفت: بعد از دربی ۴۰ دقیقه در خلوت خودم گریه کردم.

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس در حاشیه تمرین امروز (جمعه) تیمش در مواجهه با اعتراض دسته جمعی هواداران سعی کرد آنها را آرام کرده و دقایقی برای‌شان صحبت کند. او خطاب به تماشاگران عصبانی حاضر در ورزشگاه گفت: نظرتان را مودبانه بدهید تا آدم کیف کند نه اینکه بخواهید با بی‌نظمی و داد و فریاد نظر دهید. ضمن اینکه نظر هر کدام از شما قابل احترام است، اما تصمیم‌گیرنده نهایی سرمربی تیم است.

پیروانی در ادامه با دفاع از عملکرد برانکو در پرسپولیس عنوان کرد: همین سرمربی سال قبل پرسپولیس را قهرمان کرد و این فصل هم قهرمانی‌مان تقریباً قطعی است و اگرچه قهرمانی با شکست استقلال بسیار شیرین‌تر می‌شد و من این موضوع را بعد از بازی هم گفتم. خواهش من این است که به کسی بی‌احترامی نکنید. اعتقادم این است که شماها هستید که به پرسپولیس ارزش می‌دهید و اگر شما هواداران نبودید تیم ارزشی نداشت. هر بازیکنی هم از تیم برود ۹۰ درصد ارزشش کم خواهد شد و هواداران هستند که به تیم ارزش می‌دهند، اما از همه شما می‌خواهم به هیچ یک از بازیکنان بی‌احترامی نکنید.

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس در ادامه صحبت‌هایش در جمع هواداران با بغض گفت: خود من دیشب بعد از بازی به جان دو فرزندم ۴۰ دقیقه گریه کردم، چون واقعاً باخت به استقلال برایم ناراحت‌کننده بود. فقط از شما می‌خواهم اگر نارحت هستید به بازیکنی بی‌احترامی نکنید.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)