مدیر تیم فوتبال پرسپولیس تأکید کرد، سرخپوشان برای تداوم قهرمانی‌های‌شان باید بیش از گذشته زحمت بکشند.

افشین پیروانی در گفت‌وگوی تلفنی با برنامه «ورزشگاه» درباره اینکه تنها پرسپولیسی است که دبل قهرمانی در لیگ برتر و حذفی به‌عنوان بازیکن و مدیر تیم را دارد، گفت: قهرمانی لذت دارد، به خصوص اینکه به‌عنوان بازیکن برای پرسپولیس بازی کنید. به‌صورت عامیانه به بازیکنان پرسپولیس پس از قهرمانی لیگ برتر گفتم تن‌تان گرم است، ولی بروید جام قهرمانی حذفی را بگیرید و پس از سال‌ها می‌فهمید چه افتخاری کسب کرده‌اید. به شخصه برای موفقیتی که رقم خورد، افتخار می‌کنم.

وی در مورد اینکه زمانی مربی پرسپولیس بود، اما امروز در پست مدیر تیم فعالیت می‌کند، تصریح کرد: من به عقب باز نمی‌گردم. کار کردن در پرسپولیس در هر جایگاهی سخت است. در بحث مدیریت باید از رضا درویش تشکر کنم که به همراه هیئت مدیره تلاش کرد و زحمت کشید. شاهد بودم یحیی گل‌محمدی برخی روزها 14، 15 ساعت در ورزشگاه شهیدکاظمی حضور دارد. برای نتیجه گرفتن باید تلاش کنید. در باشگاه پرسپولیس چند گروه زحمت کشیدند. برای رسیدن به این جایگاه، سال سختی را سپری کردیم. در جایگاهی که هستم تمام زحمتم را می‌کشم و جانم را می‌دهم تا پرسپولیس موفق باشد. من کوچک‌ترین سهم را برای پرسپولیس داشتم. خیلی تلاش کردم و خوشحالم این اتفاق رقم خورد. پرسپولیس هواداران زیادی دارد و باید توجه بیشتری به آن شود.

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس راجع به تماس سرپرست تیمی برای گفت‌وگو درباره علت موفقیت او در پرسپولیس گفت: ایشان دوست و همکار ماست و تماسی داشت و مشاوره گرفت. دوستان لطف داشتند و پس از تبریک قهرمانی‌ها از من سؤال پرسیدند که گفتم برای گرفتن حق تیمم وقت می‌گذارم و زحمت می‌کشم. من حامی باشگاه و بازیکنان بوده و رابط باشگاه و آنها هستم. شاید هواداران ندانند، در مقطعی بحث اعتصاب مطرح بود، ولی ریش گروه گذاشتیم که این اتفاق نیفتد. من به لحاظ سنی بزرگ‌تر هستم و دوستان احترام متقابل گذاشتند. اگر وقت بگذارید، نتیجه می‌گیرید. کار کردن در پرسپولیس افتخار است، ولی کار کردن در هر جایگاهی باشید، چندین مراتب سخت‌تر است.

پیروانی درباره حضور او و دیگر پیشکسوتانی مثل یحیی گل‌محمدی، کریم باقری و سیدجلال حسینی در پرسپولیس یادآور شد: این عزیزانی که اسم بردید، چندین سال برای پرسپولیس بازی کرده‌اند و عقبه‌های خوبی دارند. علی پروین می‌گفت حتی یک نفر زودتر به پرسپولیس آمده باشد، احترامش واجب است. احترام است که این اتفاقات می‌افتد. دلم نمی‌خواهد شادی هواداران را تلخ کنم و بگویم چه اتفاقاتی افتاد، ولی نسبت به یکدیگر احترام داشتیم. ما همدیگر را قبول داشتیم و دست به دست هم دادیم. برای حفظ قهرمانی باید بیشتر زحمت بکشیم.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)