پرسپولیس نیوز: مدیر تیم فوتبال پرسپولیس مدعی شد از روزی که به این تیم آمده، پیگیر حل مشکلات احمد نوراللهی، هافبک سرخپوشان بوده است.

افشین پیروانی در حاشیه تمرین امروز (دوشنبه) تیم فوتبال پرسپولیس در جمع خبرنگاران گفت: یک روز قبل از بازی‌مان مقابل فولاد خوزستان به ما گفتند که زمان مسابقه تغییر کرده است، چون فصل قبل نورافکن ورزشگاه غدیر اهواز مشکل پیدا کرده است.

وی در ادامه افزود: همین طور که شب قبل از بازی با فولاد به ما اعلام می‌کنند که بازی دو ساعت زودتر برگزار خواهد شد، امیدواریم بازی روز جمعه ما با تراکتورسازی را هم دو ساعت دیرتر برگزار کنند، چرا که ورزشگاه آزادی مشکل نور ندارد و بازی اگر در زمان ۱۶:۳۰ برگزار شود هواداران در یک روز تعطیل بهتر می‌توانند به ورزشگاه آزادی آمده و تیم محبوب خود را حمایت کنند. این نمی‌تواند خواسته زیادی باشد و امیدواریم که مورد موافقت سازمان لیگ قرار بگیرد.

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس درباره آخرین وضعیت احمد نوراللهی در این تیم خاطر نشان کرد: احمد مطمئناً بازیکن شایسته‌ای است و من از روزی که آمدم پیگیر کار او  بوده و هستم. به دنبال رایزنی هستم تا نوراللهی بتواند مشکلش را حل کرده و در بازی‌های لیگ هم به میدان رود. اینکه او فقط در لیگ قهرمانان آسیا اجازه بازی داشته باشد، مطمئناً نمی‌تواند برای تیم کارایی لازم را داشته باشد و لازم است که در بازی‌های لیگ هم به ما کمک کند. ما از مسئولان مربوطه می‌خواهیم کمک کنند تا مشکل به وجود آمده برای نوراللهی برطرف شود و پیگیر این قضیه خواهیم بود تا او بتواند مجوز بازی بگیرد.

خبرنگار دیگری در ادامه به مصاحبه اخیر برانکو و کنایه‌هایش به کارلوس کی‌روش اشاره کرد و مدیر تیم فوتبال پرسپولیس در این مورد گفت: من برای تیم ملی کشورم آرزوی موفقیت دارم و در حال حاضر با توجه به اینکه در پرسپولیس سمت دارم فقط در مورد مسائل مربوط به این تیم حرف می‌زنم.

پیروانی راجع حضورش در پرسپولیس نیز خاطرنشان کرد: پرسپولیس عشق و زندگی من است، چرا که سال‌های زیادی از فوتبالم را در این تیم سپری کردم. همه تلاشم را می‌کنم تا در پرسپولیس وظایفی را که بر دوش دارم به خوبی انجام دهم.

وی در پایان درباره اینکه آیا باشگاه پرسپولیس درخواست رسمی به سازمان لیگ برای تغییر زمان بازی مقابل تراکتورسازی داشته است یا نه، اضافه کرد: در اهواز به صورت شفاهی با مسئول سازمان لیگ صحبت کردم و الان هم بعد از تمرین راهی باشگاه خواهم شد تا درخواست رسمی‌مان را برای تغییر ساعت بازی روز جمعه مقابل تراکتورسازی به سازمان لیگ ارسال کنیم.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)